Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy tovább nő a...

Létezik, hogy tovább nő a kutyám 2 évesen?

Figyelt kérdés

Nemrég állapítottak meg nála mellékvese problémát. Pont akkor töltötte a kettőt. Azóta 2 hónap eltelt, szedi rá a gyógyszereket folyamatosan. Teljesen jól van, életvidám újra.


Azt veszem észre, hogy nő! Magasabb lett, a másik kutyám átbújik alatta már. Hosszabb is lett, és kilóra is nőtt.

Keverék, szóval nem tudtuk megsaccolni sem, hogy mekkora lesz.


Párom azt mondja, hogy mivel a mellékveséi rosszalkodnak, így megállhatott a fejlődésben, és most, hogy rendben van a szervezetében minden, így a hormonok helyreálltak, és nő tovább akkorára, amekkora lett volna.

Ilyen tényleg létezhet?


2018. máj. 27. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mennyit "nőtt"?
2018. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Magasságra legalább 5 centit, mert a kisebbik kutyám minden szó nélkül átbújik alatta. Eddig nem fért át, pici hiányzott az igaz.

A hámja szorítja, ami eddig teljesen jó volt rá.

Valamelyik nap volt az a nagy eső, meg hideg is. És szakadó esőben kellett lemenni sétálni, ráadtam a kiskabátját, mert kegyetlenül szakadt az eső, és jóval rövidebb lett a hátán, ami most télen még tökéletesen jó volt rá.

Ha csak őt nézem nem látom a növekedést, de így, hogy a másik kutyámhoz + a hámhoz + a ruhához nézve elég látványos.

2018. máj. 29. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Hám+ruha lehet kisebb azért is, mert hízhatott is, hogy jobban van.

Másik kutya nem mostanság lett nyíratva?

2018. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen hízott is. Akkor ennyi lenne a rejtély?

Ma vettem új hámot neki, mert a régi már totál szorította szegényt, este már virgonckodott vele :)

Nem nyírjuk őket, mert rövid a szőre mindkettőnek.

De ha a hízás a megoldás, akkor hogy lett magasabb? Mert a ruha és a hám rejtély talán megoldva, de egy még nincs számomra teljesen :)

2018. máj. 29. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:

ezért nem értem én sem, nem 1 visszamaradt kutyát/macskát láttam akik nem nőttek normál méretre.

Lehet valami erős hormontartalmú gyógyszertől nőtt?

Mindenesetre írd meg ha kiderül, lehet a doki tudni fogja az okot

:)

2018. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben megírom :)
2018. máj. 29. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!