Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik lehetnek ezek a dudorok a...

Mik lehetnek ezek a dudorok a kutyámon?

Figyelt kérdés
Van egy nyolc éves, kan mopszom. Úgy fél éve van Neki egy kis dudor az oldalán, hol nagyobb (maximum mint egy cseresznyemag), hol teljesen eltűnik. Vittük már kétszer orvoshoz, de akkor teljesen felszívódott. Most egy kicsit nagyobb Neki, holnap viszem orvoshoz, de kíváncsi lennék véleménykre. Nem olyan, mint egy zsírcsomó, nem mozog a bőr alatt különállóan. Lehet allergia? De akkor az intenzívebben jönne ki gondolom. Egy éve kiderült, hogy a kis veséje kissé meszes, azóta royal cannin - RENAL tápot kap, semmi mást. Lehet,hogy kicsit kéne szüneteltetni?
2018. máj. 29. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, én kutyámon is volt ilyen, de eltűnt. Valaki azt mondta, biztos beütötte, de nem hiszem.
2018. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bőr és szívférgességre ha a helyedbe lennék, leszűretném.
2018. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyemen par eve fedeztem fel en is egy zoldborso nagysagut. Elvittem, teszteltettuk sziv es borfergessegre, negativ lett, a doki azt mondta, hogy ezesetben biztosan csak egy zsircsomo. Kb 2 hete eszrevettem, hogy a dudoron van egy fekete potty, mint egy mitesszernek. Megprobaltam kinyomni es KIJOTT!!!! De olyan ipari mennyisegu faggyu, hogy en meg ilyet eletemben nem lattam! Lehet, hogy nalatok is semmi komoly. :)
2018. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!