Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen elfogadható árú viszony...

Milyen elfogadható árú viszonylag jó minőségű tápok vannak?

Figyelt kérdés

Mindig mást kap a nagymamám kutyája,olyat,amilyet megvesz neki a fia (nagybátyám).

Szerintem nincsen tisztában vele,miket vesz.

Szeretném inkább én biztosítani a száraz eledelt neki.

Olyat keresek,amelyek elérhetőek nagyobb áruházakban (Tesco vagy hasonlók),nem drága a kilója,de mégis azért minőségi.

Nem vagyok tisztában az árakkal,a több éves kutyatartók talán tudnak mondani bevált tápot.

Legyetek szívesek leírni pár márkát.

Nagyon szépen köszönöm!



2018. máj. 29. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen tápok vannak a Tesco és hasonlókban, de igazából teljesen mindegy is. Azt nézd meg, hogy mi van a csomagolásra írva és a legmagasabb hústartalmút vedd meg. Nyilván a kutyád alkatához passzoló legyen (ha nagytermetű kutyád van, ne kistermetűeknek való tápot vegyél) és ne speciális készítmény (gyógytáp) legyen, de gondolom ezt nem kell mondanom. Csak lehet, hogy így drágábban fogsz kijönni, mert ezek az áruházak általában a saját márkájukat tolják, ami az árazást illeti.
2018. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mennyi az az elfogadható százalék,és mely állatból készítik a legjobbakat?

Köszönöm,hogy ezt leírtad,így könnyebben össze tudom vetni.

Egy átlagos árat azért légyszíves írj le,mert nem szeretnék pofára esni egy rossz vétellel.Arra értem az árat,ami már jó tápnak minősül a tartalma szempontából.

Köszönöm,megy a zöld kéz!

2018. máj. 29. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy mekkora kutyus, mert mi is úgy adunk tippeket. Az enyém egyik N&D márkájú vaddisznósat eszi. Kistestű 1700ft 1 kiló, de elég neki 2 hétig. Szóval havonta 3400 ft a tápja. A másik kutyám gyógytápot eszik, de most ez nem tartozik ide.

Lényeg, hogy gabonamentes legyen! És minél magasabb hús százalékot tartalmazzon!

Nem javasolnám a tesco termékeit. Sok állatfelszerelés boltban lehet kimérve tápot venni, és azok általában egészségesek. Ahol én veszem az N&D-t ott tegnap azt mondta az eladó, hogy már nem is rendel rossz márkát, mert nem akarja, hogy általa azt vegyék. Így inkább német márkákat rendel.


Mi vaddisznósat, csirkéset, bárányosat veszünk. De legeslegjobban a vaddisznósért van oda.

Az ilyen fit fun vagy micsoda meg royal, purina tápok nem jók, meg persze a sok neve nincs hülyeségek :/ pedigree meg egyenesen felejtős!


Sok sikert a tápválasztásban, Te is tudod, hogy fontos a minőség :)


Én platinumra váltottam az N&D-ről, de az hasmenést okozott, pedig az egyik legjobb legegészségesebb márka (meg drágább is). Így visszaálltunk.


Acana esetleg, amit javasolnék még. De mondom keress egy olyan boltot, ahol kimérve lehet venni. És ez a hely ne a fressnapf legyen, mert ott plusszba fizetsz a semmiért :/

2018. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit szánnál rá?Mondj egy keretet
2018. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tescoban van a Panzitól a Fit Active kutyatáp, az egész jó, illetve a Pet Special se rossz.

Aldi Romeo, Spar Butcher's, Penny Pro Dog, Lidl Orlando.

Ezek azért nem a legalja.

Legalábbis a 0,5% hústartalmú renotól biztosan jobbak ..

2018. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pet Special Premium *
2018. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kistestű kutya (foxi-tacskó keverék).

Ez az N&D szimpatikus tápnak tűnik.

Mivel egy részét gondolom úgyis a nagymamám állja,amilyen lelkiismeretes,ezért úgy gondolom,hogy havi max. 5000-et szánnék a tápra. De nem vagyok jártas az árakban.

Igen,ezekről tudtam,hogy nem jók,sok a gabona benne,és csak az ízesítés miatt szeretik.

Tápon kívül megadott időközönként saját konyhakaját kap (vagyis hús,bőr,csont) vagy a maradékot megkapja néha (natúr köretre gondolok). Konzervet ezért nem kap. De lehet,hogy érdemes lenne azt keverni táppal.

Vállaltam,hogy le leszek szidva,köszi! :d

A jutalomfalatból milyet ajánlotok? Leginkább a vödrös,kicsi méretűekre gondolok,nem arra,amit napokig elrág.

2018. máj. 29. 16:27
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

2-es vagyok


jutalomfalatnak én ezeket veszem:

1. [link]

ez 100% szárított hús, 800 ft-ért 6 darab picit kevés, de van 9 darabos is ugyanebből csak más húsból van.


Mivel én ezt így drágának találtam, így erre váltottam:

2

[link]

ez 30 darabos, és 2000 ft (egy hónapig elvan vele, és egészséges)


vagy még ezt tudnám ajánlani:

3

[link]

ez is drága, de iszonyat egészséges!


Szerintem a 2-est vedd meg, az bőven kitart egy hónapig 30 darab egész szárított hússal. Ár érték arányban meg nagyon jó megoldás!

Lehet lejjebb is adni, de én ezeket tudnám ajánlani :)

2018. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Megint én

Ezeket a csíkokat el lehet felezni, negyedelni.

Nálunk így eszi.

Négy felé szedek egy csíkot, és 4 alkalommal adom 1 nap. Így tart ki egy hónapig a 30 darabos :) Szóval ugye összességében napi 1 egészet kap.

2018. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2018. máj. 29. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!