Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemes menni nyaralni...

Hova érdemes menni nyaralni viszonylag elfogadható áron?

Figyelt kérdés
Nyáron mennénk családdal 5(+/-2 nap) tengerpart mellé, apartmanokat néztünk elfogadható áron, viszont a repjegyek elég drágák lennének 4 felnőtt +1 gyerek részére. Van valami ötletetek ahova el tudunk jutni normális áron? Néztük Görögországot ahol nagyon jó apartman árak vannak (3000 Ft/fő) viszont a repülőárak nagyon sokba kerülnek.

2018. márc. 25. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nektek mi a limit, meg az elfogadhato, mi hasonlo parameterekkel Torokorszagba megyunk.
2018. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olaszországot nézzük most autóval kimenni, 3-an tudunk vezetni max 3 óra/fő lenne vezetés egy főre 4-5 éjszakára, apartmanban szállás is elfogadható lenne
2018. márc. 25. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Olasz, horvát kb 10000/nap az apartman.

Én egyben levezetem, a 3 órás váltás kicsit túlzásnak tünik.

2018. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

a kocsi sztem eleve sokkal drágább mint a repülő ..


de sztem görögország, törökország a két legolcsóbb hely, ha nem akartok turistaközpontot és luxus körülményeket.

2018. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Montenegrói tengerpart nagyon szép és még nem annyira felkapott mint pl a horvát tengerpart. Az árak olcsóak, nem nyugati árak vannak ott. Budva tengerpartja nagyon szép, és még a város is szép. Nyáron megy közvetlen buszjárat Budapestről Budvába, a flixbus cégnél.
2018. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!