Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullmasztiffnak Pro Plan...

Bullmasztiffnak Pro Plan Optistart Large Robust vagy Pro Plan Optidigest Medium Puppy Sensitive Digestion?

Figyelt kérdés

Van egy bullmasztiff om és nagyon nehéz kaját venni neki, próbáltam az acana és a brit carnilove márkákat is de vagy lágy vagy híg lett a szeklete ami úgy ahogy bevált az a pro plan. Kicsit érzékeny a gyomra szegénykémnek ezért gondoltam hogy kipróbáljuk az érzékeny emésztéses pro plant de az csak médium kutyáknak van ugye egy masztiff nem medium méretű (1 éves és 45 kg.)

A csomagoláson fel van tüntetve hogy akar 75 kg os kutyáknak is adható, igazából az lenne a kérdésem lesz e hátránya ha a médium tappal etetem?

Vagy az hulyeseg lenne ha keverném a 2 tápot? Kb ugyan annyi a napi adag és amugy is kevesebbet kap mert napközben van neki bőven nasi és nem akarom hogy elhizzon.



#Pro Plan #bullmasztiff #large robust #medium pippy
2018. máj. 31. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:

A híg székletet a sok nasi is okozhatja!

Large tápnak inkább a növendék kutyáknál van jelentősége. Nagy termetű kutyáknál fontos,hogy ne legyen túl gyors a növekedésük üteme, mert ez nagyon mehterheli a csontokat,ízületeket. Ezt a lassú növekedést hivatott szolgálji a large puppy táp. A felnőtt large tápok annyiban szoktak eltérni a sima medium tápoktól,hogy több ízületvédő kiegészítőt tartalmaznak.

Ha tehát a kutya még növendék,akkor mindenképpen speciálisan nagytestű kutyáknak való tápot adnék neki.

Ha mar kifejlett akkor mehet a medium ,de beszereznék mellé ízületvédő kiegészítőket pl.zöldkagylópor,msm,kollagén,joint aid.

2018. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!