Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe schnauzer tenyésztők, ára?

Törpe schnauzer tenyésztők, ára?

Figyelt kérdés
Ha tudna valaki megbízható tenyésztőt ajánlani és, hogy körülbelül mennyibe kerülnek a kutyusok azt nagyon megköszönném.

2018. jún. 3. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

google a barátod

tenyésztő meg tudja mondani

körülbelüli ár: sokba

2018. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon, ha belépsz a Magyar Schnauzer klub nevű csoportba, ott tudsz beszélni tenyésztőkkel, szinte mindenki benne van aki számít, aki esetleg még sincs, hozzá tudnak adni elérhetőséget.

Az ár olyan 160 000 ft körül mozog, de találkoztam már 230 000 ft-os kölyökkel is (hazai kennelből volt ő is) .


Mindenesetre akit nagyon dicsérnek az a Hosszúbereki-császár kennel és az Arkovári kennel. Velük nincs tapasztalatom, én közép schnauzerekben vagyok otthon, mindenesetre Nekik nagyon jó hírük van, biztos nem véletlenül.


De mondom, lépj be abba a csopiba, ha gondolod, csak szakértők vannak.

2018. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!