Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyanyíró gépet...

Milyen kutyanyíró gépet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Adott 2 nagytermetű és egy közepes kutyus...a két nagynak hatalmas bundája van, a közepes kócos.

Kérdezném h milyen kutyanyírót ajánlotok? Egy évben egyszer kéne őket nyírni...szóval nem folytonos használatban lenne. Állatorvost kérdeztem...de azt mondta, 50 000 ft minimum az amit használni is tudnék Moser 50es asszem. Annyit nem adnék értem.



2018. jún. 3. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt úgy halottam hogy jó [link]
2018. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. jún. 3. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak szólok, a Moser Rex nem fogja vinni! Vicc nélkül mondom, meg ne vedd!

Ez az alja, amivel próbálkozhatsz: (45-ös)

[link]

2018. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. jún. 3. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy ne értsd félre, csak neked akarok jót. A Moser Rex, az aljszőrzet nélküli max. közepes testű kutyákra való.(van ahol azt is írják, hogy vastagszőrű legyen) Le is van írva, hogy mikhez ajánlják: schnauzer, uszkár, bolonka, pekingi palotapincsi, shih tzu, bobtail, beddlington terrier, portugál vizikutya...stb.


Egy kócos kutyát és két nagytestűt, tuti hogy nem visz el. Konkrétan megfog akadni a szőrében és ennyi.

2018. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!