Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire lehet veszelyes egy...

Mennyire lehet veszelyes egy 3 eves amerikai Staffordshire bullterrier idegenekkel szemben?

Figyelt kérdés
Megkert az egyik ismim, hogy mig nem talalnak új albérletet vigyázzak a kutyajukra. Elvileg szelíd.Vajon mennyire fog engem elfogadni új gazdaként? Fog e ram hallgatni? Csak pár hetrol van szo, de még nem adtam valaszt.Masfajta kutyat mar tartottam, ilyet még nem.Es van egy gyerekem is aki 7 eves.
2018. jún. 4. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Ismeretlen kutyát rizikós hosszabb időre bevállalni. Ez fajtától független.

A kutyáról pedig az ismerősödet kérdezd. Elvégre ő neveli, ismeri.

2018. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
meg ha csak egyedul lennek a haztartasban , azt mondanam, hogy megggondolom. De igy,ha gyerekem is lenne, igy el sem gondolkodnek rajta, nemet mondanek es kesz. Ezt ugy mondom, hogy imadom a kutyakat, nekem is van, csaladtag.
2018. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha jól nevelt a kutya, akkor mindegy milyen fajtáról van szó. Ráadásul a staff gyerekszerető kutya, egy csivavától jobban tartanék gyerekkel.
2018. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha jól szocializált, gyerekekhez és kutyákhoz szokott, akkor ugyanolyan, mint egy másik kutya.

Előtte tesztelni kellene, hogy mennyire hallgat rád, ha nincs ott a gazdája.

2018. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Remélem nem a környékemen laksz...


Azért kicsit jobban kellene már ismerned a kutyát, nem akkor ismerkedni amikor nálad van.


Nagyon sok élethelyzet állhat elő még úgy is hogy valakinek a kutyáját "betéve tudom".


És nem utolsó sorban, a kérdésfelvetésed maximális bizonytalanságra utal, tehát én a helyedben nem vállalnám.

2018. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%

Kedves 5-ös,


már meg ne sértődj de ezeken a kijelentéseken szoktam gyanakodni: "ráadásul gyerekszerető...


Azért mert egy kutya, vagy a te kutyád szereti a gyerekeket az nem jelent abszolute szocializáltságot.


Ismerek én is egy tucat gyerekszerető kutyát, akik az utcán, minden előzetes ok nélkül minden szembejövő ebet megennének reggelire.

2018. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Kb egy hónapja volt a Tv ben, hogy egy "gyerekszerető" Staffi megölte a saját gazdája unokáját sétáltatás közben. Lehet lepontozni, a híradóban volt.
2018. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Morgott rank a kutya, igy nem hoztam el.Szerintem jo dontes volt!Felelmetesen nez ki az a kutya.
2018. jún. 4. 23:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, az elvakultak pedig lepontozzák az értelmes és építő jellegű válaszokat...
2018. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!