Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány évet élt a kutyátok,...

Hány évet élt a kutyátok, ivaros volt vagy ivartalan, mit kapott enni, kinti vagy benti kutya volt, milyen fajta? Illetve, hogy megkapta-e a kölyök kori oltásokat.

Figyelt kérdés

Egy dolgozathoz kell statisztikához.

Leírom példának a nagyim utolsó kutyáját

-Tacskó keverék

-nem kapott kölyökkori oltást

-ivaros volt

-házikosztos

-kinti kutya

-élt 14 évet.

Kérlek ha válaszoltok akkor mindenre, csak így tudom felhasználni.



2018. jún. 6. 16:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

1. tk-s óangol juhászkutya, kapott kölyökkori oltást és veszettség ellenit felnőttként is, ivaros kan, táp+ házi maradék + főtt húsok+ hentestől maradékok, kinti, 4 évet élt (babéziás lett, hetekig küzdöttünk érte infúzióval, de nem lehetett megmenteni).


2. ugyanígy tk-s óangol juhászkutya, kan, ugyanez a tartás, 13 és fél évet élt.

2018. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Az én kutyáim még szerencsére élnek, de azért a nagyim kutyája:

-19 évet élt

-németjuhász&husky keverék

-ivaros

-kinti

-házikoszton élt

-kölyökkori oltásai megvoltak

2018. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#22. Ebben a 19 évben biztos vagy?

Az egy kutyánál nagyon nagyon sok...

2018. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én elhiszem neki. Bár nem gyakori a 19 év, de azért nem lehetetlen...a hivatalos rekord eddig a 29 és fél év, ha jól tudom.

Nagymamám mesélte, hogy nekik volt egyszer egy kutyájuk, amelyik 20 évig élt, bár csak 1 ilyen volt. Az a kutya valószínűleg kinti volt, ivaros, veszettség ellen volt oltva, vidéki házikoszton élt és az a sejtésem, hogy keverék volt, de azt nem tudom, hogy kicsi vagy nagy kutyáról van-e szó.

Szóval nem lehetetlen, még ha nem is túl gyakori.


Szintén mamámék kutyáját tudom írni:

- Németjuhász-Erdelyi kopó vagy Berni pásztor keverék

-kölyökkori oltást szerintem nem kapott, de a veszettség ellenit minden évben kapta (biléta nélkül ki se tehette volna a lábát az utcára)

- ivaros kan

-házikoszt (de ezt úgy kell érteni, hogy alapvetően külön volt neki főzve és hentesnél vették neki a husokat és néha, ha volt kapott maradékot is)

-benti kutya (panel)

- élet 10-12 évet (sajnos, nem vagyok biztos benne...de, 10 legalább volt, az 100%) /Rák, miatt elaltatták. Szerintem a cigifüst miatt alakult ki nála :( /

2018. jún. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!