Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetikusnak tanulok a...

Kutyakozmetikusnak tanulok a tanitom szerint tehetseges vagyok es en is imadom csinalni, de van egy kis problemam. Egy hasznos tanacsra lenne szuksegem. Mit lehetne ez esetbe tenni?

Figyelt kérdés
A problemam az.. egy nap annyi budos kutyat hoznak a szajuk a bundajuk hogy egyszeruen telitodott a szervezetem a szaggal itthon mar a sajat kutyamat is alig simogatom fogom meg. Semmi kepp nem szeretnem ott hagyni a szakmat egyebkent is erzekeny a gyomrom kocsiba is mindig rosszul voltam. Mit lehetne tenni?

2018. jún. 6. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Használsz maszkot? Lehet kapni olyan folyékony cuccot is amit felkensz az orrod alá és mentholos szaga van. Pár csoporttársam boncolásnál használta annó de a nevét nem tudom.
2018. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia koszi ez hasznos volt! :)
2018. jún. 6. 23:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen rosszul levős vagy akkor ez a szakma annyira nem neked való.


Sajnos elég gyakori főleg ilyenkor a sok koszos,büdös egy évben egyszer járós kopasztós puli vagy keverék.


Sokszor szó szerint friss fost kell lenyírbálni róluk. Vagy gennyedzik a fülük,rohad a kutyák szeme a csipától jó részt yorkiknál és a shih-tzuknál van ez.


Ez a szakma sajnos nem csak a csilivilségről szól. Régen lehet arról szólt.Mostmár sajnos csúnyán fogalmazva a kozmetikus feladata,hogy a szarból,húgyból vakarja ki a kutyát mindegy,hogy egy ágyban alvós bolhás yorkiról vagy egy komondorról van szó.


Én 3 éve vagyok kutyakozmetikus,de sose volt ilyen problémám. Akkor büdös büdös befújunk légfrissítővel, ennyi.


Hasznos tanácsot nem igen tudok adni,mert ez olyan,hogy vagy megszokod vagy nem. Nem mindenkinek való ez a szakma.


Voltak nálunk tanulók, egyik sem dolgozik a szakmában,volt aki ügyes volt. De sajnos vmi oknál fogva mégsem feküdt a szakma.


Neharagudj ha nyers voltam.

2018. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!