Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetikusnak ezért...

Kutyakozmetikusnak ezért pénzt eljérni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg kutyakozmetikát tanulok már 3. hónapja. Egyik ismerősünk megkért hogy nyirjam már meg a kutyáját (a kutya még nem volt megkozmetikázva sosem mert még kölyök) törpeuszkárról van szó, megtudnám nyirni és meg is fogom. Azt szeretném kérdezni hogy kérjek érte valamennyit ha kérdezi hogy mennyivel tartozom?

2017. márc. 17. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kérjél érte pénzt. Soha senkinek ne csináld ingyen, mert utána már nagyon nehéz lesz pénzt kérni ezektől az emberektől és a végére el is szemtelenednek. Te sem kapsz ingyen semmit a boltban, ráaádsul benne van a munkád. Hogy mennyit kérj nem tudom. Én mondjuk azt mondom, hogy amíg tanuló vagy kérj kevesebbet, de amint végzel kérj rendes árat és ezt már most az eleján tisztázd le mindenkivel!
2017. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg mondhatod, hogy "mivel még tanulsz", így féláron nyírod. Így örülhet, mégis benne van, hogy később többre számítson. Egyébként milyen a képzés? Kb olyan, amire számítottál, vagy könnyebb/nehezebb? Én is gondolkodom rajta!
2017. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elméleti része mennyire nehéz/könnyű? És a gyakorlati?

(előző voltam)

2017. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia én amikor tanultam féláron nyírtam, majd mikor megnyitottam akkor is egy kicsit kevesebbet kertem mint mások, most vagyok 2 éve nyitva most mar szinte ugyanannyit kerek mint mások. Egyébként így pluszba mondom, biztos érdekel, meg jó tanács egy év kell hogy beinduljon az üzlet. Az első évem sem volt veszteséges de messze nem olyan nyereséges mint a második, ne csüggedj légy türelmes az első évben, utána viszont ha nem javul észrevehetően akkor vagy keress más helyet, vagy más munkát. Fontos a hely kiválasztása is ne legyen túl közel más kozmetikus mert úgy nehéz.

A vizsgához annyit hogy ha tanulsz az elméletre akkor biztos átmész rajta, a gyakorlat függ attól hogy milyen jó tanárod volt, meg hogy mennyit tudtál gyakorolni. Mielőtt vizsgára mész mindenképp csinálj meg több kutyát önállóan tanár nélkül!

2017. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérj mindenképp. Én mukormosnek tanultam, és nem kértem pénzt barátkozik mondván gyakorolok. Az lett a vége hogy jöttek (volna) csőstül de már az eredeti alkut sem tartottak be (hogy ők hozzák az eszközöket uj színeket stb.). Most már csak a legjobb barátnőm kormet csinálom.
2017. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!