Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora hám kell egy beaglenek?

Mekkora hám kell egy beaglenek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz 2 éves, szuka kutya.

Délután megyek nézni neki, de nem tudom mekkorát is vegyek. Mit mérjek meg a kutyán? A nyaka 38 cm, a hasa kb 40 cm. A háta meg 47 cm hosszú.

Ja és kb 15-16 kg.


2010. jún. 16. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Nyakörv kell neki.
2010. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nyakörve van, azt akarom lecserélni hámra.
2010. jún. 16. 11:30
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek az elsővel. A nyakörv sokkal jobb neki is, neked is. :)
2010. jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom hogy nagyon húz,és azért akarsz neki hámot...(ez esetben jól is teszed)

Szerintem mindenképpen próbáld rá a kereskedésben,hogy maximálisan kényelmes legyen neki,viszont a funkcióját is ellássa.Jobban jársz így mintha interneten rendelnél,mert ha nem megfelelő a méret akkor hiába cserélik vissza,a postaköltséggel együtt már drágább lesz a leves mint a hús...

2010. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1,5 éve van nálam, a nyakörv NEM vált be. Ha túl szoros, fuldoklik, ha laza, kibújik.

Tegnap megijedt, kibújt a nyakörvből és elszaladt.

Ezért döntöttem a hám mellett.

2010. jún. 16. 11:34
 6/14 A kérdező kommentje:

Sajnos a kereskedés gyalog túl messze van (meg amúgy sem mernék vele ilyen hosszú útra menni az előbb leirtak miatt), autóm meg nincs.


[link]


Itt néztem a méreteket, nem tudom hogy M vagy L kellene neki.

2010. jún. 16. 11:36
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha megtanítanád rendesen menni akkor nem fuldokolna, illetve nem kell mindennek bedőlni. És megtaníthatnád hogy ne szaladjon el és jöjjön vissza. Persze ez sokkal több munka mint egy segédeszközt kifizetni de hát téged minősít, hogy nem arra törekedsz a kutyádnak minnél jobb legyen csak hogy neked könnyebb legyen. Különben meg mi honnan tudhatnánk a te kutyádnak milyen kell?
2010. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az pedig téged minősít, hogy kioktatsz valakit aki feltesz egy normális kérdést.

Nem ismered a körülményeket, és mondod a hülyeségeidet. Szánalmas vagy, de tényleg!

2010. jún. 16. 11:42
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Az M-es elég lesz neki. Nekem sharpom van, neki is elég teljesen kiengedve az M, de jó rá a kicsire állított L-es is. Mivel a beagle kisebb, neki szerintem elég kell hogy legyen az M.
2010. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Végre egy értelmes válasz!
2010. jún. 16. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!