Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni, ha ennyire...

Mit lehet csinálni, ha ennyire hullik a szőre?

Figyelt kérdés
Napjában többször fésülöm, és állandóan tele van a kefe. Emellett vagy 5x kell összesöpörnöm naponta. Amikor simogatom folyamatosan jön ki még plussz szőr, de nem kevés. Annyi szőrt elhagy egy nap, hogy nem értem hogy van még rajta szőr. Nem hiányos, nem foltokban hullik! Egyszerűen csak borzalmasan hullajtja. Ezzel lehet valamit csinálni? Nem beteg!
2018. jún. 12. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben a melegben nagyon erősen vedlenek a kutyák. Iszonyatos mennyiségű szőr ki tud hullani belőlük. Nekem az segített, hogy elvittem kutyakozmetikushoz. Ha nem is akarod rövidebbre nyíratni, az aljszőrzetét nagyon jól ki tudja szedni, a kutya is megkönnyebbül kicsit, mert a felesleges szőrt eltávolítja.
2018. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen fajta kutyád van. Vagy vidd el kozmetikushoz vagy vegyél furminatort, az kiszedi az aljszőrt.
2018. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Nekem a furminátor volt a megoldás, borderem van, eszméletlen mennyiségű szőr jött ki belőle, ez pedig csak a puha aljszőrt szedi ki rendkívüli alapossággal. Igaz így is több hétig vedlik a kutya (nem egyszerre kezdi el az egész testén lecserélni a szőrt hanem folyamatosan máshol hullik erősebben), de nagyban megkönnyítette az életem.
2018. jún. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tacskó és beagle keverék.
2018. jún. 12. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!