Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mindig megmossátok a...

Ti mindig megmossátok a kutyátok lábát?

Figyelt kérdés
Panelban lakok, napi háromszor viszem a kutyám sétálni és mindig megmosom utána a fürdőkádban a lábait a fenekét és a pisilőjét, de már fáj a hátam tőle. Ti hogy csináljátok?
2018. jún. 12. 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
De nem zárom ki a kamukérdés lehetőségét sem. :P
2018. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kertesben lakunk, kinti-bentiek a kutyák, ilyenkor szabadon közlekednek ki-be a lakásban, nem mosogatom a mancsaikat sem, kivéve ha valóban sárosak.

A feneküket és a pisilőjüket pedig kb sose mostam célzottan.

Szeritem ettől nem lesz még koszos a ház

2018. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

Én nem kádazok minden séta után, de száraz és nedves papírtörlő, törölköző van kint a kispolcon, ahol a póráza is van. Ha nagyon sáros, akkor lavóros mosdás sima vízzel, ha esőben sétáltunk, akkor törölközővel törlöm, ha pedig semmilyen idő van, tehát nem lesz koszos, akkor sima nedves babatörlőkendővel tisztítom le a mancsait, intim részeit. A száraz papírtörlővel tudom teljesen szárazra törölni.

Egyébként naponta fésülöm és havonta fürdetem, a helyét is mindennap kirázom, rendszeresen lefújom antibakteriális sprayvel és porszívózom, havonta fürdéskor kimosom.

2018. jún. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%

Télen sàros időben napi szinten mosunk mancsot, de nem kádban. Nesves törülköző + meleg vizes lavór (főleg ha beletapad a fagyos-sós cucc az ujjai közé, azt ki kell áztatni...), szépen megtanulta hogy emeljük és tartjuk a mancsokat, mint pacsinál, a pocakjánál meg elfekszik és élvezi a dögönyözést, amit a száraz törcsi jelent.

Kádba ha akarnám se tudnám beleparancsolni szerintem. :D

2018. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem, de azt sem állítom, hogy minden olyan tiszta, mint a kutyák előtt volt. :D Naponta minimum egyszer porszívózni kell, de van, hogy kétszer is, és kétnaponta fel kell mosni. De ez szerintem egyszerűbb, és jobb is, mint a kutyát mosdatni álladóan. Ha sáros idő van kint, akkor nálunk is van lábmosás, de a feneküket(kivéve ha koszos), meg más testrészt sosem mosok meg.
2018. jún. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!