Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lehet megfürdetni? Ma...

Mikor lehet megfürdetni? Ma volt a yorkimnak ivartalanítás után varratszedése. Már elég büdi, mert 2 hete volt a műtét, és azóta nem fürdettem, mikor fürdethetem meg?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem megfürdetheted, de nem túlzás ez 2 hetenként? Mitől lesz büdi ennyi idő alatt?
2010. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a dokit, sztem még várni kell
2010. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem megfürdetheted, de nem túlzás ez 2 hetenként? Mitől lesz büdi ennyi idő alatt?
2010. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem. A varratot nem érheti víz, főleg így az elején! Ráadásul sampon még annyira sem, csípné mint az állat!

Kutyaszaga van, tessék elviselni míg legalább elkezd szépen begyógyulni. Egy vágás van a hasán te meg a szagával vag elfoglalva és képes lennél tovább macerálni.

2010. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Akiteki ***** válasza:
Varratszedés után már nyugodtan.
2010. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen a szagával vagyok elfoglalva ugyanis az ágyban alszik, és kisbaba is van a házban. Általában nem fürdik hetente, de a műtét után vérzett, váladékozott a sebe, valamint az első éjszaka összepusilte magát, és abban feküdt reggelig. Erre jöttek a 35 fokok! Ùgyhogy higgyétek el nem kutya szaga van! Nem vagyok rinyás, neki sem akarok rosszat, de kezd elviselhetetlen lenni. 2 hete volt a műtét, tehát nem friss seb, de a dokit elfelejtettem megkérdezni. Nem kioktatást várok, hanem olyan választ, aki biztosat tud!
2010. jún. 16. 15:37
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
Nem az ágyban kéne altatni, sem a gyereknek, sem a kutya nevelésének nem tesz jót! Legyen neki saját ágya. És ne füröszd ilyen gyakran mert pont attól is büdösebb lesz. Utána illene nézni mielőtt kutyát tartasz.
2010. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! mint említettem attól várok választ aki ért hozzá! A kérdés: 2 héttel a műtét után, varratszedés után érheti-e víz a sebet??? Okoskodjál otthon és annak aki a véleményedre kíváncsi neveléssel kapcsolatban! Én nem vagyok..
2010. jún. 16. 15:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha két héttel varratszedés után vagytok, és a seb "száraz" nyugodtan fürödhet. Persze csak óvatosan, és mértékkel.
2010. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

bocs félreolvastam, a műtét után vagytok két héttel, nem a varratszedés után. De mindegy a válasz ugyanaz, sztem fürödhet.

Utolsó voltam

2010. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!