Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha napok óta...

Mit csináljak, ha napok óta kiskutya-prjocten dolgozik a két ivartalan kutyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 7 éves ivartalanított szuka kutyánk (5 éve fogadtuk örökbe már ivartalanítva) illetve egy most kb 6-7 hónapos keverék kan aki két hete ivartalan, de három napja mást se csinálnak csak párzanak. A szuka benn szokottlenni sokat, de már felüygelet nélkül ki se engedem mert egyből mászik rá a kan.. Nyilván szerencdsére kölyök ebből már nem lehet, de nem tudom meddig akarják ezt csinálni, és nem tudom hogyan védhetném ezt ki.



2018. jún. 15. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
A kan most van kamasz korában. Egyre dominámsabb lesz és feszegeti a határokat. Erősen tiltani kellene ezt a viselkedést, mert ez jelenleg komoly nevetlenségre utal.
2018. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem domináns jellegű nála, konkrétan össze is ragadnak. Abszolút nem domináns, tudja a határait is, nincsenek problémák vele. :) Kutyaoviba-kutyasuliba járunk, meg régóta aktívan sportolok kutyákkal, de ezzel a szituval nem tudok mit kezdeni, max elzárni őket egymástól. Csak nem gondoltam volna, hogy szuka kutya ennyi idővel ivartalanítás után is így beáll alá.

2018. jún. 15. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
kiürülnek a kankutya hormonjai, az pár hónap, és abbahagyja.
2018. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem én is, mert eddig ez nem jött elő, abban bíztam az ivartalanításnak köszönhetően nem is fog.
2018. jún. 15. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!