Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy azert szökik...

Lehet hogy azert szökik mindig a kutyám, mert a kutyatársaság hiányzik neki?

Figyelt kérdés

Fiatal felnott kutyam van,terrier keverék.Mindig szökik.Mindig.Minden nap.

Az utobbi idoben mar legalabb hajnalra haza jon.

Nagy kertunk van,egesz nap rohangal.Ritkan de el szoktuk vinni setalni is.


Mivel mindig a kutyakhoz szalad oda,lehet hogy hoznom kene ide neki tarsat es akkor itthon maradna...


Szerintetek?


2018. jún. 17. 10:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Falusi!A gyereknevelésem nem ide tartozik szerintem.Inkább ezt a napi 4 órás kutyázásodat fejtsd ki te liba.

Nyilván te is érzed hogy hazugság amit irtál.Hazudsz.

2018. jún. 26. 14:53
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezt az undorító, alpári stílusodat! Erre neveled a gyerekeidet is? Vagy velük is így beszélsz? Szégyen, hogy ilyen mocskos szájú, romlott gondolkodású emberek vállalhatnak gyereket.


De hogy válaszoljak, reggel ellátom és megmozgatom őket. Délután, este egyesével van tréning a két aktív sportkutyámnak és a párom kutyáinak. Majd levezető, megfuttatom, megúsztatom a nyugdíjast. Napközben főleg a legfiatalabbal szoktam dolgozni alapozáson, pontosításon. Sportkutyás vagyok én is és a párom is. Egy jobb tréning este 22-23-ig eltart. Heti kétszer pedig csapat tréning van.

2018. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A kutyát elviheted biciklivel is valahova, ha gyorsan mész egy óra alatt simán elfárad lehet annyi se kell neki. Mehetnek veled a gyerekeid és a férjed. Ha van a közelben folyó vagy tó, ahova be lehet vinni a kutyát akkor oda is elviheted a családoddal együtt birtok lenni úgy hogy ott van a kutya veletek, mivel ha úszik nagyon könnyen elfárad. Ha ezek közül egyik se akkor vidd vissza a menhelyre.
2018. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az előző vagyok. Még annyit szeretnék mondani, hogy Te kértél segítséget, a többiek pedig csak segíteni szeretnének, te pedig az helyett hogy megköszönnéd és próbálnál legalább egy kicsit változtatni, inkább lehülyézel mindenkit. Nem rosszbol de ez a gyerekeinek sem egy jó példa
2018. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!