Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen felelőtlenek az...

Miért ilyen felelőtlenek az emberek?

Figyelt kérdés
Benne vagyok több elveszett-talált kutyás csoportban is. Minden vihar után több tucat elveszett kutyát posztolnak (a vihar miatt elszökött, megijedt a vihartól stb szöveggel). A francért nem lehet legalább ilyenkor beengedni a kertbe kib****tt kutyákat? Utána persze jön a sajnálkozó szöveg. Kedvencem mikor beírják, hogy két kisgyerek, öt éves lányom stb sír utána... mintha ez jobban hatnának az emberek lelkére...
2018. jún. 17. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Kérdezd meg tőlük.

Mindig is azok voltak.

2018. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Igen.A "sírunk" a kutyánk után....

De se nyakörv,se chip a kutyán...

A zárható kutyakennel is megoldás lehetne.

2018. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Aki igazán szeretné, az nem hagyná meglógni, hanem biztonságos körülmények között tartaná, aztán meg nem a facsebukon tépné a pofáját, hanem menne és megkeresné azt a szerencsétlent.
2018. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

És amikor segítséget is kapnak, leszarják... Megvan a kutya, de nem elérhetők, nem válaszolnak, de a kislány sír utána...


Múlt héten városunkban valaki talált egy francia bulldogot az utcát. Befogta, engem hívott, mint helyi önkéntes állatvédőt. Chipet néztem benne, persze hogy nem ide volt regisztrálva. Számot felhívtam, előző tulaj nem tudja már, kinek adta oda, semmi elérhetőséget. Megtaláló befogadta, 2 napra rá gazdi sírt a Facebook-on, felvettem vele a kapcsolatot. Közben valahogy máshoz került a kutya (egy mindenki által ismert szaporítóhoz), akihez mikor odamentünk, azt mondta, hogy elszökött tőle, és nem engedett be magához megnézni. Mi legyen? Feljelentés lopásért. Chip? Nem bizonyítja, hogy a gazdié. Oltási könyv? Nincs meg. Napokon át könyörögtem a gazdinak, hogy írassa át a chipet, a vége az lett, hogy letiltott. Ennyire fontos neki a kutya. Ilyenek ezek. Kutya meg valszeg a szapinál fog megrohadni, de nem lehet mit tenni.

2018. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!