Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen felelőtlenek az...

Miért ilyen felelőtlenek az emberek? Jól cselekedtem?

Figyelt kérdés
Egy kisgyerek (kb 4-5 éves) tolja a játék babakocsiját a járdán egyenesen az úttest felé. Az anyja és gondolom a többi családtagja 10 méterrel mögöttük. Én az úttest előtt egy méterrel megállítom a gyereket, aztán az anyja megköszöni. Ők még csak nem is futottak hozzá, csak gyorsan sétáltak. Tényleg vannak ilyen emberek? Vagy tudták előre, hogy úgyis megállna magától az úttest előtt, vagy valaki úgyis megállítja?

2018. ápr. 5. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ostobák.
2018. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok felelőtlen szülő van. Én a napokban éppen fagyizni voltam a párommal, és egy anyuka-apuka páros nevetve fagyizott, telefonoztak. Fel sem tűnt, hogy szülők, mert fél óra múlva kérdezik egymást hol a gyerek, mint kiderült a szökőkút közelében játszott egyedül(!!!) ami a túloldalon volt messzebb.
2018. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoljak is Neked, igen jól cselekedtél.
2018. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a halálom, mikor a gyereket tolakodási eszköznek használják, főleg tömegközlekedésen.


Nyílik az ajtó, indulok felfelé erre a szülő konkrétan kézen fogva elém irányítja a gyereket. Ha (akaratom ellenére) nekimegyek, fellököm akkor persze megy a hiszti és én vagyok a szemét. Az eszébe nem jut, hogy nem kellene parasztnak lenni és az ember lába elé tenni a saját kölykét. Másik mikor egyenesen úgy indul, hogy ajtó még ki se nyílt, már "Menjél, menjél"...


Hasonló eset a piroson, autóúton átszaladás. Kisgyerekkel, babakocsival, mintha attól sérthetetlenek lennének.


Vagy mentem bicikliúton, kisgyerek össze vissza kacsázott lemaradva. Anyuka meg hátranézve a kölykét keresve konkrétan keresztbe fordult előttem, majdnem telibe vertem.


Nem teljesen ide illő eset, de nem egyszer láttam, hogy 10/10-es plázacica, magukra adó igényes anyukák konkrétan utasítják a gyereket, hogy dobják el a szemetüket.


Egyszerűen sok agyhalott emberből lesz szülő.

2018. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!