Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kell-e egy nagyobb kertben...

Kell-e egy nagyobb kertben tartott kutyát sétálni vinni?

Figyelt kérdés
A testméretéhez képest a terület közepesen nagy.

2018. jún. 19. 10:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6%
nem kell vinned sétálni, majd eljátszik az udvaron
2018. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Két hétig, utána elunja.
2018. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2%
Annyiban nem ellentmondás, hogy az már inkább hétvégi családi kirándulás mint sima sétáltatás, télen nagy hidegben pedig előfordul, hogy ki is marad, és kandalló elötti melegedés van egésznap a lakásban. Nem egy olyan rendszeres rutin, mint amit séta alatt szokás érteni, hogy esőben, fagyban, földindulásban menni kell sétálni.
2018. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%

Én napi 2x2-3órát kiviszem őket, heti 1x kirándulás(szinte egész napos), heti 1x kutyasuli(szintén a nap nagy részében).

Reggelente hátizsákos séta, este szabad játék, úszás vagy hasonló.

Két pitbullom van, akik nagyon munka igényesek. Viszont éjjel be vannak engedve a házba és alszanak mint a tej.

2018. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
5%

14 vagyok, ezzel csak azt akartam mondani, hogy a kutyától függ, hogy mennyire igényli.

Mert pl szüleim kutyája, egy barna németjuhász keverék, kint találtuk a határba, Ő egyáltalán nem igényli, nem is szeret kimenni. El van az udvarban, őrzi a házat, hízeleg az embereknek meg játszik a cicákkal.

2018. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
22%

"Reggelente hátizsákos séta" - miért is fontos hogy hátizsákos? A kutya viszi? Amúgy nem dolgozol hogy van napi 6 órád kutyát sétáltatni?

És milyen kutyasuli az ami egész nap tart...? Kicsit szerintem túlzol azzal, hogy mennyire menő gazdi vagy :D

2018. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is minden nap, de hetente 2-3 alkalommal illik elvinni. Kell neki ennyi inger, és akkor a kertben se ugat meg indokolatlanul mindent és mindenkit. Meg azért ez más, mint otthon játszani, itt viselkedni is kell, agyilag is lefárasztja a kutyát.
2018. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
KELL!!!
2018. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!