Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy segítsek neki? (SOS LENT)

Hogy segítsek neki? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
Barátnőm kutyája 8 hónapos korában meghalt :( tegnap ivartalanítás műtét közben,az orvos sem tudta mi történt meg állt a szíve próbálta újra éleszteni próbálkozott, de sikertelenül sajnos :( :( az orvos az asszisztens mindenki sírt :( Nagyon össze vagyunk törve. én is ő is és az ö családja is 5 hónapja volt náluk egy palota pincsiről van szó.Az orvos nem fogadott el semmit sem, Mit csináljak? Nem birom nézni ahogy a menyasszonyom sír egész nap nem bírom nézni ahogy össze tört , tudnátok segiteni?
2018. jún. 20. 18:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja ertem
2018. jún. 20. 19:57
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom mi rosszat írtam azzal, hogy az idő fog ezen csak enyhíteni, de mindegy is. Én is gyászoltam már. Nem lehet ezen segíteni, ilyenkor meg kell gyászolni.
2018. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És ha szuka volt, nem pedig kan? Ot hogy hereltek ki kisp@csu?
2018. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kan volt,
2018. jún. 20. 23:08
 15/15 A kérdező kommentje:
De a trágár kommenteket tartogassatok meg magatoknak. Nem kíváncsi rá szerintem senki sem főleg én nem
2018. jún. 20. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!