Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen nagy szám a...

Miért ilyen nagy szám a Julius-K9 powerhám?

Figyelt kérdés

Őszintén nem értem:


-nyáron melegíti a kutyát, mivel zárt (érezni hogy sokkal melegebb alatta)


-hemperegni, hátat vakarni nem tud benne, csak a hámot koszolja össze


-csat pont a kutya könyökénél van, ami nem túl jó (ha úgy van beállítva, mert úgy jó a mérete)


-rá segíteni mászásnál, vagy megemelni nem lehet, mert hátrafelé kicsúszik belőle a kutya


Én nagyot csalódtam ebben a hámban. Egyetlen előnyt sem tudok felhozni mellette. Külsőleg tényleg mutatós, de pont azt a feladatot nem látja el, amit egy hámnak el kéne... Így meg értelmetlen.


Miért ilyen népszerű? Csupán divat lenne?


2018. jún. 22. 11:23
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
A nyakörv pedig jól van beállítva, hidd el. Ha szorosabbra állítom, folytom a kutyát. A vonattól meg nem csoda ha megijed. Pont ezért van a hám.
2018. jún. 23. 17:16
 22/23 anonim ***** válasza:

Három féle hámot is kipróbáltam, de ez vált be a legjobban.

Vagy rossz helyen oszlott el a súly, vagy olyan helyen vágott be ahol a kutyát zavarta, vagy a karabiner helye fent két karikás volt, és minden egyes mozgásnál csattogott, ami nem csak egem de a kutyát is marhára zavarta.


Nem hinném, hogy különösebben melegítené, hiszen alig takar a hátán valamit.

Nagyon szeretem a fényvisszaverős részeket rajta, és a lámpatartó helyét is, éjszakai túránál nagyon jól jön. Kényelmesen kézzel is meg tudom fogni a hám tetejét a kialakított fogó segítségével, nem kell alányúlnom és ügyeskednem ahogy más hámoknál. Az enyém simán hempereg benne, ha túl koszos lesz kimosom.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, és a kutya is bújik bele, ha meglátja, az előzőeket utálta.

Úgyhogy konkréten nem érdekel, hogy divat vagy nem divat, jó és én ezért használom.

Ha valamiért megint vennem kéne akkor is csakis K9 Power hám!

2018. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
50%
Ha konkrétan a könyökénél volt a csat, akkor valami óriási gebasz van a méretével, ez tény, bármit is állítasz. A nyakörvet pedig úgy kell beállítani, hogy soha, semmilyen körülmények között ne lehessen belőle kibújni. Ez pedig egy másik tény.
2018. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!