Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet megtanítani a...

Hogyan lehet megtanítani a kutyát játszani?

Figyelt kérdés
2 hónapja fogadtunk örökbe egy kutyát,de a labdával nem igazán tud kezdeni semmit.Eddig csak akkor játszott vele egy kicsit ha jutalomfalatot dugtunk bele amúgy hidegen hagyja.Mi, viszont szeretnénk ha lehetne egy kicsit játszani vele.

2018. jún. 23. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
nem minden kutyának játék a labda. Próbáljatok vele mással játszani. Pl kötél vagy csak ugrándozzatok vele szaladgáljatok.
2018. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Próbálkozzatok többféle játékkal. Én most menhelyi kutyával vagyok így, játszós mozdulatokat tesz, rohangálni, ugrálni lehet vele de a tárgyakat annyira nem szereti. Húzós-köteles-rágcsálós játék nem izgatja, labdát holnap próbálom ki, először dugok bele kaját. Majd csak lesz valami ami megtetszik neki, amúgy sok kutya egy fadarabbal is tök jól elvan, a menő játékokat meg sztornózza. A családi kutyánk is 1 darab labdával játszik meg faágakkal, az összes játéka amit vettem neki a menhelyen kötött ki végül mert nem kellett neki.
2018. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!