Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya lenne a...

Milyen fajta kutya lenne a tökéletes?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy huskym, egy magyar vizslám, és egy Akita labrador keverék kutyám! Közepes termetű legyen kb. Németjuhász és beagle közötti, nagy mozgás igényű, lakásba és kertbe is tartható, intelligens és könnyen tanítható legyen.

2018. jún. 24. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek a kutyák amik vannak elég időigényesek :) Hogy bírsz velük? :D Nekem egy amstaffom és egy pireneusi hegyikutyám van. Már így is nagyon nagy elköteleződés, egy 3. kutya tuti mániákus kutyássá tenne :D
2018. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Igazából semmi gond nincs velük! Na jó azért néha rosszalkodnak de nem vészes 😊

2018. jún. 24. 11:10
 3/5 anonim válasza:
Pont amiatt, amit az 1-es is írt, én leginkább egy mopszot, vagy valamilyen bulldogot tudnék elképzelni. :D Azért ezek mellé még egy nagy mozgásigényű fajtát bevállalni elég merész lenne...
2018. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Négy volt csak sajnos elment jobb helyre...😥
2018. jún. 24. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Hűha ezek mind időigényes kutyák, hogy van mindre időd? Mennyi időt szánsz a sétáltatásukra és tanításukra? Igazából ezek a fajták mellé én negyedik kutyának már nem ajánlanék semmit, mert így se vagyok biztos benne hogy azt a szintű foglalkozást tudod rájuk szánni amit kéne, és ezt a legkevésbé rosszindulatúan mondom.
2018. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!