Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek melyik a kedvenc kutyaja...

Kinek melyik a kedvenc kutyaja es miert?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 12:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
Nekem a mopsz,azért,mert röfög,mert,nem idegbeteg,mert könnyen tanítható,mert a hangja olyan,mint egy nagy kutyának,mert mindig megvígasztal és mindig bújik hozzám,mert nem ássa fel a kertet,és maga a kinézete miatt,mert olyan,mint egy plüsskutya.😊
2018. jún. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Rhodesian ridgeback toronymagasan.

De sose lesz, alkalmatlan vagyok a fajta tartására és ezt be is láttam. No meg annyi kutya van menhelyen, gyepin, most már csak mentettek vannak és lesznek, esélyt kell nekik is adni a jobb életre, sőt egyáltalán, az életre. Nagytestű mackókat hoztam/hozok a jövőben is, sötét színűeket, idősebbeket, akik már senkinek sem kellenek.

2018. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Óangol juhászkutyám volt, így ő. Ezt a fajtát ismerem igazán. De még küllem alapján szeretem: berni pásztor, újfundlandi, puli, komondor.
2018. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%
#11 szegény azért röfög, mert alig kap levegőt... :(
2018. jún. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Golden retriever


Hihetetlenül szerethető, tényleg családtagként kezelendő, sokszor ha ránézek, olyan mintha egy ember nézne vissza...

Nagyon viccesek, utánozhatatlanok, elég ha megnézel egy instagramos kutyás oldalt, több mint fele Goldival van tele :D

Mindennap szét puszilgatom a Goldinkat :D Imádom

2018. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!