Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert harap a kutyam?

Miert harap a kutyam?

Figyelt kérdés
Nem tudom megerteni, mi tortenik a kutyammal.3 napon belul otszor is megharapott es ma a lanyomat is.Par honapja volt egy ilyen morgos idoszaka, de most mar okot sem keres ra.Elmegyunk mellette es belenk harap.Egy eves kan kutya, imadjuk, de mar rettegek tole.Hamarosan ivartalanitani fogjuk, azt hallottam, akkor talan nem lesz ilyen agressziv.De nem ertem mi tortenik vele es, hogyan tudnank ebbol kigyogyitani.
2018. jún. 26. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tisztel titeket gazdiként, úgymond vezérként.

Habár azt nem írtad,hogy mit kap a harapásért,de ez komoly dolog! Igenis erőteljesen kell neki parancsolni,s megtanítani azt,hogy mit szabad,s mit nem. Egy éves,még éppen tanítható,de minél idősebb annál nehezebb.

2018. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szombat-Vasárnaptól front van.

Kijárós kutyám nem akar kimenni,gubbaszt és morog,vicsorit,nem jön nekem.

Hétfőn kihivtam az állatorvost,aszisztensel,kutya gyomra nincs rendbe,kapott antibiotikumot.

Hagyjam pihenni,igyon.

Kontroll jövő hétfőn.

2018. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Mennyi idős? Nem kamaszodik?


Ez elég kritikus időszak a kutyáknál, ilyenkor szoktak "lázadozni" - tesztelik a határokat, próbálnak főnökösködni, tipikus "nemonddmeghogymitcsináljak" hangulat.


Kutyasuli. Megtanítják, hogy hogyan neveljétek a kutyát, megismerkedhettek más kutyásokkal, és a kutya is bulizhat a többi ebbel :)

2018. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez többféle okból is lehet.

Lehet attól mert nem tisztel titeket vagy mert lázad,vagy akár unatkozik,véd valamit(az én kutyám a macskákra szokott morogni ha a játékához közel mennek,rám sosem)

De lehet attól is,hogy beteg.Ha a kutyusnak erős fájdalmai vannak akkor akár a saját gazdiját is képes megharapni.

Nézesd meg inkább állatorvossal,inkább feleslegesen minthogy későn.


Ha semmit nem talál a doki akkor más oka lehet.

2018. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek jutottak eszembe: állatorvos, utána kutyasuli. Az állatorvos megnézi nincsenek-e fájdalmai. Ha nincs baja, csak "erőszakos" lett a kutyus, muszáj tanítással megfékezni az indulatait!
2018. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.El fogjuk vinni allatorvoshoz es kutyasuliba is.Nem hinnem, hogy fajdalma lenne, minden rendben van vele.En inkabb a kamaszkorhoz kotnem, de ez tenyleg nem normalis dolog.Remelem a kutyasuli segit.
2018. jún. 27. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!