Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma hoztam el a bichon bolognes...

Ma hoztam el a bichon bolognesemat. Nagyon büdös, megmostam de nem valtozott. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2018. jún. 29. 10:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Melyik kennelbőll van ha van törzskönyve?
2018. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Kennelből*
2018. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Hát persze hogy van :)) a szülöknek max, mi? Vagy azoknak se.
2018. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%

Mindenképp vidd el orvoshoz, a bűztől függetlenül is, hogy megvizsgálja. Ez nagyon fontos, ha elhozunk egy kiskutyát.


Egyébként én tenyésztőtől vettem kutyát, de egy darabig meg volt az "alomszag" a bundájában, pedig gyakran volt fürdetve. Olyan négy hónaposan múlt el teljesen. De én azért nagyon büdösnek nem mondtam volna, olyan kiskutya szag volt. Tehát lehet, hogy a szag normális, de mindenképp vidd orvoshoz, márcsak azért is, hogy átirassátok a chippet és megbeszéljétek az időpontot a két hét múlva lévő oltáshoz.

2018. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

Normális esetben egy kölyökkutya nem lehet büdös; ha fürdetés után is megmarad a szaga, akkor ott valamilyen eü. probléma van.

Amúgy kölyökkutyákra való samponnal fürdesd meg egyszer. Ha nem múlik el ettől, akkor más a gond.

2018. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%
Már bocs de egy tenyésztő sem ad ki a keze közül büdös kutyát az új gazdinak. -.-
2018. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%

És a törzskönyvében az oltásai szerepelnek ugye? Mert az nem törzskönyv ám, csak úgy mondom.

De javíts ki ha tévedek és írd le a kennelnevét.

2018. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%

Alom,pisi szaga lehet. Egy kölyök kutya állandóan bele trappol a pisibe. Gondolom ha valóban tenyésztőtől van,nem fog 5-6 kiskutyát percenként lemosni,meg figyelni ki mikor lép bele a pisibe. Sajnos a pisi szag beleivódik a szőrbe. Hiába kaptad frissen fürdetve lehet szaga. Majd elmúlik.


Miénk is sokáig büdike volt. Ha láttuk,hogy bele trappolt a pisibe sima vizzel leöblítettük. Ugye samponosan nem akartuk állandóan mosni,nem is szabad.


Ha szapitól van akkor ott meg olyan állapotok uralkodnak,hogy azt hagyjuk is.


Amíg nagyjából szobatiszta nem lesz, kicsit büdike lesz.


Ha nem pisi szaga van akkor pedig érdemes lenne orvoshoz fordulni.Ha szapitól van onnan bármilyen betegséget magával hozhatott!! Nem szoktak a higiéniára és a fertőtlenítésre figyelni sajnos.

2018. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%
Él még a kiskutya?
2018. dec. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!