Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese-t szeretnék...

Bichon Havanese-t szeretnék főleg lakásban tartani, mennyire zavaró (büdös) a kan kutyák terület jelölése a lakásban vagy ezt csak akkor csinálják ha másik kutya szagát érzik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szobatisztaságra neveled, nem fog a lakásban jelölni...
2009. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális idegzetű kutya, aki tudja h hol a helye a családban/falkában nem jelöl a lakásban.
2009. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kan kutyám van, a lakásban nem jelöl, egyetlen alkalommal fordult elő, akkor kb. fél éves volt és tüzelő szuka is volt a lakásban (természetesen elzárva, de a szagát érezte).
2009. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másfél éves francia bulldogunk van lakásban. Soha nem fordult még elő, hogy jelölt volna.
2009. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Uuuuuuu..lehet le fogtok hurrogni, de nekem bischonom van és van hogy jelöl, pedig sétáltatom rendesen, napi többször stb. és bizony elég büdös tud lenni. de az igazi baj az hogy ahol egyszer jelölt ott legközelebb is fog, mert te takaríthatod ahogy akarod, ö érezni fogja és ujra megteszi..

de sok siekrt hátha te következetesebb leszel mint én.

2009. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Nem fogunk lehurrogni, de ez bizony komoly dominancia probléma és falkavezér-szereptévesztés. Ivartalanítás mindenképp javasolt ilyen esetben, aztán és közben a falkavezéri szerep visszaszerzése (Jan Fennell: Kutyapszichológia c könyve - a neten is fellelhető).

2009. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor tovább kérdezek! Az ivartalanitás megoldja a jelölgetős problémát? Azt is olvastam már valahol, hogy nem ettől függ. (teljes zavar)
2009. nov. 13. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!