Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használtál már neostosomant?

Használtál már neostosomant?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed róla?
2018. júl. 1. 12:14
 1/6 A kérdező kommentje:

A kutya fejhelyet is kitakarítottad vele?

Teljesen kiment az az erős szag a fekhelyéböl?

2018. júl. 1. 12:15
 2/6 A kérdező kommentje:
-fekhelyét
2018. júl. 1. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Használtam. Elillan a szaga .

Igaz, nem kutyára, de macskabolha miatt minden , ami szövet ülő, fekvő hely volt, befújtam.

2018. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált.

Kutyát füröszteni szoktunk vele.

Amikor a maccsot hazahoztuk - rögtön be a házba és egy hétig meg sem lehetett fogni-, jól szétterjesztette a bolhákat. Amit ki tudtam mosni, kimostam, mimden egyebet neostomosan oldattal töröltem át/fújtam be (szőnyeget, kárpitokat, padlót). Sikeresen kiirtottuk a bolhákat.

2018. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Demodexes kutyára adta a doki amikor kiújult. Pár nap használat után a kutya javulni kezdett, pedig előtte egy évig kellett kezelni minden mással. Fekhelyét ilyenkor ki szoktam mosni forró vízzel. Bolhára még nem használtam, csak macskára (elméletileg nem szabad, de ismerősömnek az orvos adta) azonnal kiment belőle minden miután megfürdettük.
2018. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kutyára nem csak baromfi atkára, kovafölddel megtámogatva (állítólag az ízeltlábúak nem szeretik). Segített, de nem tudom, hogy a kettő közül melyik. Utóbbi legalább nem mérgező.
2018. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!