Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack russel terriernek milyen...

Jack russel terriernek milyen típusú hámot vegyek? Szín javaslat?

Figyelt kérdés

Néztem a hámokat, de rengeteg féle van. Most a Step in és a H-hám között vacilálok. Nem tudom melyik lenne a jobb neki. Nekten mi a tapasztalatotok?


Illetve szín javaslatot is örömmel fogadnék, mert őszintén mondva eddig egyik se tetszett annyira. Ti milyen színnel tudnátok elképzelni? A kutya szinte teljesen fehér, csak a fején és a farka tövénél van barna folt.


2018. júl. 2. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk Trixie H-hámunk van hasonló alkatú és méretű kutyán (kb 5kg). A Step In típusú nekünk nem jött be. Többször majdnem kicsúszott belőle. A H hám megtartja, mászás közben is tudok neki segíteni, fel is emelhetem, nem csúszik ki belőle. Teljesen biztonságos, jól tartja a kutyát. Meg szerintem neki is kényelmesebb, ha nem a lapockáján van a hám csatja. Én inkább a H típusú hámokat javasolnám.


Szín javaslat? Hát így elsőre a piros ugrott be, de jó lehet a szürke és a barna is. Attól is függ, kan vagy szuka. Pl egy szukának inkább pirosat vennék, míg egy kannak szürkét vagy barnát. :) ez csak személyes vélemény

2018. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a norvég típusú hámokat ajánlom, azok sokkal kényelmesebbek a kutyáknak.
2018. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az attól is függ,hogy mire szeretnéd használni.

Vannak az egyszerű sétáltató hámok:

[link]


Vannak a túrahámok, ezek mellkasnál is szélesek így könnyen meg lehet benne emelni a kutyát,párnázott így egész nap kényelmes, a vállak szabadon mozognak:

[link]


A kettő közötti átmenet, vallak szabadon,párnázott de emelésre már nem jó, viszont kisebb felületet takar így kevesbé melegít:

[link]


X back húzúhamot nem ajánlom, az akkor kényelmes a kutyának ha belefeszül és húz benne. Húzóhámokból egyedül a zero dc short hámja, ami hétköznapi használatra is kényelmes.

2018. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!