Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot vegyek?

Milyen tápot vegyek?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy mik a legjobb tápok max. 300Ft/kg árban? Tudom, ilyen árban nem igazán lehet "jó" tápokról beszélni, de kicsit összébb kell húznom a zsebem.
2018. júl. 3. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Egyik a Susa, amit mondanék: 20 kg 8-9000 forint

Másik a Fer-dog, ez már valóban annyi, amennyiért tápot keresel: 20 kg 7000 forint

Mindkettő összetevői között a hús szerepel első helyen. Tartalmaznak pl. élesztőt, hallisztet, ásványi anyagot is, ennél többet nemigen lehet tőlük várni, hoznak egy alap szintet. Egész vállalhatóak szerintem.

Viszont lehet, hogy inkább főznék vagy barfoznék, ha ennyire telik csak. Marha nyesedékhús 200 forint/kg a piacon mifelénk, ezenfelül pedig számos más belsőséget is árulnak pár százasért (vese, velő, gyomor, inak stb). Rizzsel, zöldséggel pedig nyugodtan laktatóbbá lehet tenni az adagját. Ha találsz olcsó beszerzési forrást, lehet, hogy hosszú távon jobban járnátok ezzel a megoldással (a kutya legalábbis biztosan). Így ellenőrzött kaját kapna, gabonamentesen, ha esetleg allergiás, az sem probléma, mert ki tudnád szűrni az alapanyag közül.

Sok sikert nektek!

2018. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ!

Barfozni azért nem barfozunk, mert: 1. Nagyon paramami vagyok, és félek, hogy elrontanám. 2. A környéken nem igazán lehet jó minőségű, ellenőrzött húst kapni.

De mégegyszer, köszönöm! ^^

2018. júl. 4. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:
pulykahúst vagy csirkét, ha nem allergiás összefőzöd rizzsel vagy tésztával, teszel hozzá kis zöldséget(pl répa, brokkoli) és kész a mennyei vacsora és a kutyámmal ilyet eszek.
2018. júl. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!