Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok nekem?

Milyen kutyát ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Első kutya lesz, de felkészült és következetes vagyok.


Mindent megtudnék neki adni, van pénz rá (wilderness táp, jó minőségű felszerelések, állatorvos, élősködők elleni készítmények nem jelentenek gondot)

Reggel 6-kor fél óra séta, aztán reggeli. Otthon a párom le tudja vinni 2x15 percre. 4 körül hazaérek, játék, tanítás, séta, ez olyan 2,5 óra plussz. Benti kutya lesz. Kutyaovi, kutyasuli, rendes szocializáció, nevelés rendben lesz. Szeretnénk vele sportolni, valamilyen munkát végezni.


Közepes-nagy testű, rövid-félhosszú szőrű aktív kutyát keresünk. Van egy 3 éves kisfiunk.


Amstaffra, munkavonalú nj-ra, weimari vizslára, dalmatára és bull terrierra gondoltunk eddig.



2018. júl. 4. 13:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Amstaff lesz végül úgy döntöttünk.


Néhány kommentelő visszavehetne az arcából. Nem sértés, komolyan. Tudom mit akartok megakadályozni, de folyamatos támadással és lehordással csak az ellenkezőjét éritek el. Egyszer próbáljátok ki, milyen mikor normális hangnemben próbáltok valakit meggyőzni. NORMÁLIS vita keretében.

2018. júl. 4. 15:49
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Az egyetlen, akinek vissza kell vennie az arcából, az te vagy. Kezdem egyre inkább úgy érezni, hogy ez a kérdés is valami provokatív kamu, amit vagy a pontok miatt, vagy rosszabb esetben direkt a vita szítására írtál ki. Ugyanis mindenki csak jóindulatú tanácsokat adott. Ráadásul mindenki normális hangnemben írt, ismétlem, SEGÍTŐ szándékkal. Szóval, ha nincs jobb dolgod, menj ki a kertbe játszani.
2018. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kérdező.

Egyáltalán nem támadásnak szántam. Nem tudom, hogy te mi okból olvastad fel magadnak fenyegető hangnemben. Kérdeztél én válaszoltam és szerintem teljesen logikus módon. Az pedig hogy "kanapé állatvédő" igazán támadó volt. Nem hiszem, hogy ismerjük egymást annyira, hogy személyeskedjünk. Két mentett kutyám is van, akiket saját kezűleg nyaláboltam fel az altatás bekövetkezte előtt. Mindkettő panel kutyus volt és a gazdájuk nem bírt velük mert hiába voltak lemozgatva nem szobába való kutyákról van szó és ezt a gazdik tudatára is adták a kutyák. Remélem ezt is fenyegetésnek veszed és igazán érett módon kezeled majd ezt a kommentet is. Még egyszer leírom. Én csak segíteni akartam, hogy ne legyen probléma egy energikus kutya frusztrált nyüszítése, vagy épp vonyítása, esetleg rongálása.

2018. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
37%

Valamint ajánlom figyelmedbe ezt a videót, ha már az amstaff mellett döntöttél. Ebben is érthetően elmondják, hogy mozgékony!!! kutyáról van szó. Minimum egy kert szükséges számára, ahol teljes erejéből rohangálhat önfeledten.


https://www.youtube.com/watch?v=DCWEock9Bqg

2018. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%

Tökéletes lesz az Amstaff :)

Ha munkakutya, ha nem 30 perc elég az agyának a 2 óra futás meg bőven elég lesz neki :)

2018. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!