Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik mozgásformától fárad...

Melyik mozgásformától fárad el a leginkább?

Figyelt kérdés
Gondolom, a futás és ugrálás együttesétől, nem? Ezt hogy hívják?
2018. júl. 6. 15:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Tudni kéne a kutyafajtáját és méretét így nehezen tudunk segíteni! És a leírtak alapján szerintem te az aglilty-te gondolsz!
2018. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
*re
2018. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A fajtáján és a méretén múlik, hogy mitől fárad el a legjobban?
2018. júl. 6. 15:13
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

# 3 Igen, ezek valóban közrejátszanak. Csak egy példa. Volt bulldogunk, akinek olyan alacsony energiaszintje volt, hogy egy kb. 1.5 km-es séta után szinte a hátamon kellett hazacipelni. Boxerünk, egész jól fárasztható volt sétával, erdei túrázással, plusz itthoni játék dobálással. Most van egy bull típusú keverékem, na neki a séta, kirándulás, vagy hasonlók szart sem ér (elnézést), ide bizony futópad kell.

Nagyon-nagyon függ a fajtától, hogy milyen a kutya energiaszintje, mozgásigénye. Persze fajtákon belül is lehetnek szélsőségek.

2018. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem arról beszélünk, hogy mitől fárad el. Hanem attól, hogy mitől fárad el A LEGJOBBAN. Letetik olyan, hogy egy kutya a futópadtól fárad el a legjobban, a másiknak meg nem ér semmit a futópad, csak a séta?
2018. júl. 6. 15:51
 6/24 A kérdező kommentje:
létezik*
2018. júl. 6. 15:51
 7/24 A kérdező kommentje:
Az energiaszintje és a mozgásigénye itt semmin sem változtat.
2018. júl. 6. 15:52
 8/24 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a szabadtérben való labdázástól.

Figyelni kell a lasztit merre dobják, utánarohanni, ha kicsit hosszabb a fű, akkor kiszagolni, megkeresni, majd visszarohanni vele.

2018. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Rohan, ugrál, szagol és a gazdira is figyel.

Mi szinóros labdával szoktunk játszani. Mielőtt eldobom, picit lepattintom a földre, felemelem, megfordulok magam körül. Közmen a kutty a lasztira figyel és ugrabugrál.

Előző voltam.

2018. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nyilván nem minden kutyának kell a futópad. De a kutya fajtája, mérete igenis számít, hogy az ember mozgásformát tudjon ajánlani. Nem értem mit nem értesz ezen.
2018. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!