Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik mozgásformától fárad...

Melyik mozgásformától fárad el a leginkább?

Figyelt kérdés
Gondolom, a futás és ugrálás együttesétől, nem? Ezt hogy hívják?
2018. júl. 6. 15:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
NEM az számít, hogy mitől fárad el, hanem az, hogy mitől fárad el LEGINKÁBB, A LEGGYORSABBAN.
2018. júl. 6. 20:24
 12/24 anonim ***** válasza:

Hihetetlen vagy, nem lehet veled dűlőre jutni! :D Hiába nagybetűzöl, attól még te nem érted a lényeget.


Mint írtam, az enyém leginkább, és a leggyorsabban a futópadtól fárad el. Benne van terrier, azok pedig általában energiabombák, egy sétától nem fáradna el nagyon, és gyorsan. Biztosan elfáradna attól is persze, ha napi 8 órában sétálnánk. De mivel erre lehetőségünk nincs, marad a futtatás, hogy az energiáját minél jobban levezethesse.

2018. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%

Ez kutyatól függ, lehet hogy egyik kutyát a hosszabb séta fárasztja ki a legjobban, de lehet egy másik kutyát egy kiadós játszás! De fontos hogy a kutyát 3 módon kell lefarasztani:


1., Fizikai


• bicikliz vele

• menj futni vele

• vidd el úsztatni

• kirandulj egyet egy erdőbe vele

• eglilty-z vele

• Frisbee-z vele



2.,Mentális


• tanítás neki trükköket

• Mantrailing-ez vele

• logikai feladatokat Talaj ki neki

• furj egy dobozra jukakat és tegyél bele kaját és add oda neki


3., Szociális


• Vid más kutyák közzé játszani

• Vid emberek közé

2018. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
58%
agility, frizbi és koordináció, testtudatosság fejlesztő gyakorlatok
2018. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%

Úszás.

Ha van lehetőségetek és a kutya szereti, mindenképp próbáljátok ki!

2018. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem én nem értem, hanem te. :D Leírtam 3-szor, ki is emeltem, de így se olvasod el figyelmesen.
2018. júl. 7. 09:02
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :D
2018. júl. 7. 09:04
 18/24 anonim ***** válasza:
De, megértettük, mozgásformát keresel, amitől a legjobban, és leggyorsabban elfárad egy adott kutya. De még mindig nem érted, hogy nem minden kutyára áll ugyanaz, hiába példálózunk, nem érted.
2018. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező te nem érted amit fentebb leírtak a többiek azért fontos tudni,hogy milyen kutyáról van szó,mert akkor célzottan lehet fárasztási tippeket adni mivel egyed függő amúgy is melyik mitől fárad el,de legalább ha tudjuk milyen fajta,mennyire aktív, esetleg te miket próbáltál eddig ki. Akkor tudnánk ajánlani normálisan fárasztási tippeket.


Nem mindegy,hogy spánielről vagy agárról esetleg egy maliról netán egy huskyről beszélünk. Mindegyik mástól fárad ki. Nem mindegyik kutya alkalmas bizonyos sportokra vagy fárasztásokra.


Ja és a kutya kora is fontos,mert 1,5-2 éves kor alatt nem terhelhető egy fajta sem!!!!!


Csak hogy boldog légy én is írok,bár nem hinném hogy segít.


Én kutyám 1,5 óra intenzív labdázásban fáradt ki ő egy 4,5 kg-os Havanese.

De egy 30 perces intenzív úszással kiváltható a 1,5 óra labdázás.

Amitől jól fáradnak a kutyák a fajtársaikkal való játék ott rohangálnak,birkóznak akár órákon át. De persze van olyan kutya aki ezek után is képes lenne még 10 km-t futni.

2018. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Van olyan kutya, aki egy 10 perces sétától kifárad, de 2 óra futástól nem? Nincs. Ennyi. Ti nem értitek. :)
2018. júl. 7. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!