Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köhög a kutyám mit tegyek?

Köhög a kutyám mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltunk kutyás táborba ahol egyesével voltak délutánonként kenelekbe zárva a kutyusok. Egész héten semmi baja nem volt a kutyusunknak csak ma kezdett el köhögni. Állatorvoshoz már csak holnap tudjuk vinni de addig is szeretnénk neki segíteni. Szerintetek hogy tudnánk rajta segíteni? Ez lehet kenelköhöges ? Vagy inkább valami más? Szegény nagyon szenved légyszi segítsetek! Egyébként a kutyus 1 éves és fajtiszta. Eddig nem volt semmi baja de most nagyon féltem szegényt.

A válaszokat előre is köszi!:)


2018. júl. 8. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod mi a baja, nem sok mindent tudsz tenni otthon. Figyeld, hogy eszik, iszik-e, nem levert, stb. Ha nagy a baj, vidd ügyeletre. Kennelköhögés és hasonló betegségek ellen a házi praktikák sajnos semmit nem érnek.
2018. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Holnapig kibírja. Mindenképp vidd orvoshoz! Ha van otthon méz azt kaphat, vagy főzhetsz neki natúr forrázott kamillateát, és hagyd pihenni! Nincsen házipatika, holnap az orvos majd kezeli, és meg fog gyógyulni! Gyorsabban, mintha otthon kezelgetnéd boszorkánykonyhával. Jobbulást kívánok neki!
2018. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lázát esetleg mérd meg ha furcsa a viselkedése (lázmérőt végbél nyilásba kell bedugni persze nem az egészet csak a végét) neten utána olvashatsz mennyi a normál testhő mer a kisebb és nagyobb testű kutyáké pár fokkal eltér.
2018. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Természetesen visszük orvoshoz! Köszönöm a válaszokat én is remélem hogy jobban lesz.
2018. júl. 8. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Fertőzés lehet szerintem.
2018. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A városunkban kennelköhögés járvány van. Sajnos az én kutyám, szüleim három kutyája és még egy jópár kutyus elkapta akiről tudok. Lehet nálatok is ez történt.
2018. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!