Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen villanypàsztort rendelj...

Milyen villanypàsztort rendeljek kutyànak, honnan?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzà, gyorsan kellene és kb. 10 métert kell elkerítenem :(

2018. júl. 9. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
sima kerítéssel nem lehetne megoldani? és inkább leszoktatni róla, hogy odamenjen. kertről van szó?
2018. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. A szomszéd gyerek folyamatosan hergeli és ma mikor nem voltam otthon kibontotta a kerítést és àtment. A gyerekre nem lehet hatni, így kénytelen vagyok ezt a megoldàst vàlasztani.
2018. júl. 9. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
erősítsd meg a kerítést..vagy szólj a szomszédnak h zárják le azt a részt ahol a gyerek cseszteti a kutyát..ne a kutyát bántsd ezért..
2018. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyerek átmegy a saját udvarodba? Ez már simán kimeríti a birtokháborítást, amiért feljelentheted őket. Az még rá is tesz egy lapáttal, hogy elbontja a kerítésedet.
2018. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A villanypásztor a gyerek ellen lesz? Mert ha megbontja a kerítést és odamegy jól megrázza az áram. Amit persze megérdemelne.. csak nem értem a koncepciót.
2018. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a kutya ment át, mert a gyerek hergelte és a kutya bontotta ezért ki a kerítést és ő ment át a gyerekhez a szomszédba, de ha mégsem ez a helyzet akkor erősen elbeszélgetnék a szomszédokkal..
2018. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy a kutya bontotta meg a kerítést és ment át?
2018. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kutya ment àt a szomszédba, pedig meg lett erősítve a kerítés. Bele sem merek gondolni mit kellett ahhoz csinàlnia a gyereknek, hogy átmenjen.Tudják a szülők, hogy a gyerek a h@lye de nem csinàlnak semmit sőt szerintük nyugodtan megharaphatná legalább tanulna belőle. Esélytelen szót érteni velük. Ja és nagytestű kutyám van.

Itt a nyári szünet egész nap otthon van nagyon unom, hogy nem mehetek el sehovà mert folyamatosan azon aggódom mit fog csinálni legközelebb.

2018. júl. 10. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!