Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan rendeljek kutyaruhát,...

Honnan rendeljek kutyaruhát, ha külföldön élek?

Figyelt kérdés

A mopsz kutyusomnak szeretnék ruhákat venni, a gond az, hogy körbejártam a közeli állatos üzleteket, de semmi. Rendelni szeretnék, de eddig csak olyan oldalt találtam, ami kizárólag csak Magyarország területére szállít.

Romániában élek.

A linkeket megköszönném.



2017. jún. 24. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi aliexpressről rendeltünk a kutyánknak télen. Annyi hogy centivel alaposan körbe kell mérni a kutyust és a mérettáblázat alapján választani.

Nagyon olcsó, viszont 3 hét nagyjából amíg megérkezik, nem tudom mennyire sürgős.

2017. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem sűrgős, de be kell menni hozzá a vámhoz, ami messze van és még egy annyit fizethetek, mint amennyiért rendelem a ruhát.

Sajnos Romániában minden komplikált.

2017. jún. 24. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Vámhoz? Én is külföldön lakom,de itt csak 50€ feletti rendelés után van vám. Kizártnak tartom,hogy minden beérkező csomagot egyesével megnéznek és vámoltatják értéktől függetlenül.
2017. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendeltem 2 darab kulcstartót, kb 15euró értékben és ott van a vámon...
2017. jún. 26. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Zooplusnak van román ága is, így onnan tudsz elvileg gond nélkül rendelni, nézz szét.


[link]

2017. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2017. jún. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!