Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szibériai husky kutyust...

Szibériai husky kutyust kaptam ajándékba. Meglepően lusta. Vagy még új neki a hely?

Figyelt kérdés
6 napja van nálunk a 2 hónapos kis kan husky,tudom,hogy nagyon elevenek és sok törődést igényelnek,az enyém viszont egész nap alszik. Igaz,hatalmas az udvarunk így kedvére futkározik,játszani nem nagyon akar,5 perc után elvan magával és szaglász az udvarban,rágcsál. Szeretném tanítani,de sosem figyel rám. Persze tudom,hogy kölyök,és türelem szükséges. Később már nem lesz ilyen?

2018. júl. 10. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos kölyöktől mit vársz? Mire akarsz ekkora kutyát "tanítani"? Ilyenkor még fekszenek egész nap, néha játszanak.
2018. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2 hónaposan csak rövidebb játékőre számíts. Könnyen elfáradnak és persze a növekedéshez is nagyon fontos az alvás mennyisége. Neveléssel, odafigyeléssel és törődéssel hidd el egy idő után csak rád fog figyelni. Ahogy írtad fontos a türelem. Esetleg motiváld egy kis étellel ha tényleg nagyon nem akar rád figyelni. :) Ami pedig szintén nagyon fontos, hogy ne nyúzd állandóan. Hagyj neki egy kis teret és, hogy megszokja az új életkörülményeket.

Kellemes kutyás mindennapokat :D

2018. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen második válaszoló😊
2018. júl. 10. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igen! :D
2018. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!