Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe spiccnek ajánlanátok nevet?

Törpe spiccnek ajánlanátok nevet?

Figyelt kérdés

Tudnátok-e egy törpe spiccnek nevet ajánlani?


Vaószínűleg kislány lesz, de azért fiúneveket is gyűjtünk :-)



2018. júl. 12. 14:25
 1/8 anonim válasza:
100%
Dexter😊
2018. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Góliát, góliána. 😁
2018. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Kanoska,Kangörcsi szerintem szép nevek olyan szokatlanok mint általában hallunk! :))
2018. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amit ajanlok, hogy ne emberi nevet adj a kutyusodnak, hanem valami kutyas nevet.

Nevotleteim, amik angol-magyar nevek elsosorban, de 1-1 nemet is lesz, valogass kedvedre(lesz benne nyilvan emberi nev is):

Uniszex nevek: Bailey, Taylor, Jamie, Sky, Socks, Folti, Fleckie (nemet folti/foltos),Blue (es kb barmilyen masik szin is), Smokey, Nugetts, Baguette, Ghost, Meki (igen, mint mcdonalds), Goldie, Gizmó, Crazy, Krokett, Cheese

Lany nevek: Lady, Bodza, Malna, Masni, Scarlett, Mimi, Chrystal, Lana, Lili, Inga, Afonya, Pinkie, Daisey, Mályva, Nina, Bambi stb

Fiu nevek: Stirling (sztörling), Archie, Armani, Mannie, Töki, Ozzie, Vagány, Vadóc, Turbó, Danger, Thunder, Storm es Stormie, Stich, Birch, Billy (egyebkent ha jol tudom ennek a Billie valtozata amugy angolszasz teruleteken szinten uniszex nev, de nekem tul fius), Bacon

Na remelem valami cukit talalsz kozottuk :)

2018. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dzsepettó, Deszpentina

Dzsetó, Tina, Dzsitta, Létó --ez meg onnan jutott eszemb e; hogy van asszem egy Jared Leto nevű színész/ énekes:) A Dzsepettó a Pinokkióban volt, a Deszpentinát meg mott fejlesztettem ki, ahogy a Dzsittát is:) De Dzsetta, Jetta jobb lehet. Jettának a Noé bárkája egy videókazettás rajzfilmjében volt a ... Hát valami bárány-féle:) Ja meg van egy fogadott kishúgom, ő csak szóban a kishúgom, még nem találkoztunk, csak leveleztünk, mert messze lakik, ő pl Brigi, és néha Bidzsittának hívom. Tehát pont így, ahogy leírtam, Bidzsitta :)

2018. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*ja amúgy van még egy mese, Miss BG (missz bídzsíí:))
2018. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*Esetleg Reila, Rejla, Rella, Reina?:)
2018. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Léna, Pöttyi, Panni , Palacsinta
2018. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!