Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Nem tudom mi lehet a...

FONTOS! Nem tudom mi lehet a baja. Lehet, hogy a kullancstól van?

Figyelt kérdés
A havanesem kb. 15-20 percenként pisil. Nem véreset csak egy kicsit sötétebbet. Ilyenkor nagyon nyüszít. 3 hete találtunk benne kullancsot, azt óvatosan kiszedtük. Nem marad bent semmi, egyben kijött az egész. Ugyan úgy eszik, iszik, alszik, játszik. Nem kedvetlen. 5-kor megyünk az állatorvoshoz. Csak nagyon aggódom és hátha volt ilyen már valakinek. Kérlek segítsetek!
2010. jún. 18. 13:27
 1/8 Winner of Royal Hill ***** válasza:
0%
Inkább vese vagy húgyúti probléma lehet.
2010. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbálj egy tiszta üvegbe pisit gyűjteni tőle, lássa a doki, milyen színű...én is a húgyúti problémára tippelnék...a kullancs pár napon belül tüneteket okozott volna
2010. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kullancs 2 féle betegséget terjeszt:

[link]

[link]


Ez nem kullancs lesz, inkább valami húgyúti fertőzés.

2010. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A babézia lappangási ideje akár 2 hét is lehet, a biztonság kedvéért kapjon imizolt is, tuti ami tuti!

De a babéziának amúgy nem tünete a csípő, fájdalmas vizelet, inkább valami húgyúti fertőzésre gondolok.

2010. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia ha kullancs lenne, véreset pisilne és kedvetlen lenne meg nyamvadt. sztem fertözés. ird majd meg mit mondott a doki.
2010. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia,

ez a tünet biztos hogy nem a kullancstól van. A kullancs okozta betegségekről itt nagyon sok infót találsz, azért olvass utána:

[link]

[link]

2010. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na mit mondott a doki?
2010. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy valószínűleg felfázott. Megmérte a lázát és hőemelkedése volt. Kaptunk antibiotikumot és tablettákat. Azt mondta holnapra v. h.utánra semmi baja nem lesz. :)
2010. jún. 18. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!