Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudod, hogy a kutyád...

Honnan tudod, hogy a kutyád boldog?

Figyelt kérdés

A helyes tápláláson, sok sétán, tanuláson foglalkozáson kívül, honnan tudod, hogy tényleg boldog a kutyád?

Látszik a szőrén bőrén, látszik a viselkedésén. Tudod, hogy egészséges, és te mindent megteszel érte, de miből állapítod meg a boldogságát?


2018. júl. 14. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt látod rajta, hogy oldott, jó kedvű, vidám. Hogy boldog. Ha ebben bizonytalan vagy, akkor valószínűleg valami gond van.
2018. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudnám megfogalmazni, egyszerűen látszik a kutyán... Ha jó a kapcsolatotok, érted a jelzéseit, akkor látod, hogy boldog-e.
2018. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert én kutyabolond vagyok. Kettő van, és mindent megteszek értük. Minden időmet rájuk szentelem. Csak azért kérdezem, hogy mindent tudjak lássak :) de úgy hiszem az enyémek is boldogok :) oldottak, vidámak, egészségesek, játékosak
2018. júl. 14. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Onnan, ahogy rám néz.
2018. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!