Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van külön olyan, hogy kutyafog...

Van külön olyan, hogy kutyafogászat, vagy állatorvoshoz kell vinni fogproblémával?

Figyelt kérdés
Illetve csak sejtem, hogy fogprobléma, mert az egyik kutyámnak újabban oltári büdös a lehelete. Van egy kitörött foga, már évekkel ezelőtt így találtuk a kutyát, szóval hiányzó foggal, de eddig nem volt semmi probléma. most még is arra gondolok, hogy az idők folyamán ott lett valami gyulladás, bár nincs bedagadva, eszik rendesen, de lehet rohad ott valami gyökér, vagy nem tudom.
2018. júl. 15. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában a nagyobb rendelők, klinikák foglalkoznak fogászattal is.
2018. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi számít nagynak, de van itt a városban egy jó magánrendelő ahol több orvos dolgozik, holnap felhívom őket.
2018. júl. 15. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal Budapesten van olyan állatorvos, aki leginkább kisállat fogászatra specializálódott, de külön kutyafogászatról nem hallottam.

Szerintem érdemes előbb közelebbi (nagyobb) rendelőben próbálkozni, hátha banális oka van a szájszagnak, pl. fogkő.

2018. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!