Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Súly hám a kutyáknak?

Súly hám a kutyáknak?

Figyelt kérdés
A hámban lehet kerékpáral futtatni a kutyát vagy csak normál séta legyen inkább? (egyébként egy szibériai husky kan kutyáról van szó most lesz 1 éves) vagy még várják vele? Vagy egy kerékpár hámot vegyek neki? De én azt olvastam hogy ennyi idős korban evel lehet a legjobban le fárasztani, szerintetek mi legyen egy úgynevezett"Vagusdogs" oldalról venném,megéri onnan venni még soha sem rendeltem onnan megbízható?

2018. júl. 16. 02:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk a vagusdogon ,ha kicsit olvastál is volna nem csak a hám kepét bámulod:


"Figyelem!


Súlyhámot kizárólag kifejlett csontozatú és izomzatú felnőtt, egészséges kutyának rendeljen!"


Ez egy huskynál másfél év. Az elején csak sétálni szabad benne. Azt sem ész nélkül,hanem fokozatosan hozzászoktatva.

Bringa mellé meg nem adunk ilyet a kutyára! Brigázáshoz húzóhám kell.

2018. júl. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. júl. 16. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!