Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ivott a kutya a...

Szerintetek ivott a kutya a festekes vízből?

Figyelt kérdés
Festés volt nálunk, addig a kutya hátra volt zárva, de indultunk sétálni és előre engedtem. Még gyorsan beszaladtam a házba valamiert és addig felugyelet nélkül volt. Csak utána vettem észre, hogy van kinthagyva festékes víz, talán hígító is van benne. Tudni kell a kutyámrol, hogy mindenfele koszos vízbe beleiszik. (Bár azok csak esővizek). Szerintetek lehetseges, hogy abba is belekostolt vagy van annyi esze egy kutyának, hogy ilyenbe nem iszik bele? Eléggé aggódok.
2018. júl. 17. 15:29
 1/4 anonim válasza:
Ha a kutyádról tudod azt, hogy óvatos akkor a szaglására hagyatkozik ilyen téren. Kétlem, hogy festékes, higítós vízből inna.
2018. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán beleihatott.


Jobb ha mihamarabb elfutsz vele dokihoz - inkább tégy egy felesleges kört minthogy végignézd, ahogy kínok között eltávozik.

2018. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen festék? Diszperzites víztől nem lesz sok baja akkor sem, ha beleivott. Ha vízzel volt keverve, akkor biztos nem zománcfesték. A vizesbázisú festékek nem igazán veszélyesek. Nem üdítőital, de azért méregnek sem méreg.
2018. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vegül kiderult, hogy csak a festékes vödör volt beáztatva, és szerencsere jól van a kutyus. Köszönöm a válaszokat!:)
2018. júl. 18. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!