Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boxer kutya való e kezdőknek...

A boxer kutya való e kezdőknek, illetve mennyire egészségesek?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a nyomott orrú fajták nem a leg egészségesebbek, de a boxerrel elvileg még futni is lehet, mitől kell hát tartani, mire kell figyelni gyakorlatban?
2018. júl. 17. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Megfelelő, egészségügyi szűrésekkel rendelkező kennelből válassz, kisebb úgy az esélye. Én ezt a kezdő-nem kezdőt hülyeségnek tartom, hát az ember nem feltétlenül vesz élete során sok kutyát, h "tapasztalt" legyen. Ismerd saját magadat, ha gondod van, ne szégyellj segítséget kérni hozzáértőtől, szerintem.
2018. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak jó helyről vegyél kutyát! De még jó tenyésztőknél is sok az ízületi és főleg gerinc probléma, illetve szív betegség. Nem egészséges fajta sajnos.

Kezdőnek is jó lehet, csak válogasd meg a vonalat. Illetve mindenképp szukában érdemes gondolkozni. A kanok jellemzően iren kemény esetek.

2018. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Oncsik Csaba válasza:
50%
kezdőknek is jó:)
2018. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!