Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának adható gyógynövényes...

Kutyának adható gyógynövényes gyógyszer féleség, ami embereknek van?

Figyelt kérdés
Iberogast vagy hasonló, ami bélflórákra van és nem árthat a kutyának.

2018. júl. 20. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne :)

Inkább próbáld meg még természetesebben visszanyerni a kutyád belflora egyensúlyat. Kefirben és a natúr joghurban nagyon sok van :)

2018. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, rajuk mashogy hatnak a gyogynovenyek
2018. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet embereknek való gyógyszert adni egy ÁLLATNAK (kiem.), azonbelül is egy KUTYÁNAK (kiem.). Tilos! Keress más megoldást a kutyád bélflórájának egyensúlyozására. Esetleg kérd ki az állatorvosod véleményét a dologról.
2018. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2018. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kísérletezz. Nekem egyszer ezt ajánlotta a doki: [link]


Nem drága, sokáig elég, kifejezetten kutyáknak való probiotikum por.

2018. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
#3 akkor a doki miért írt ki nekünk embernek való gyógyszert? 🤔
2018. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk kéne ismernünk a te dokidat?
2018. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vannak olyan humán gyógyszerek,amelyek adhatók állatnak is, de csak állatorvosi utasításra, megfelelő dózisban. Különben elég komoly kárt tehet az állatban.
2018. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sima gyógynövénycseppek vagy ilyesmire gondoltam, a gyógynövény nem árt a kutyának, hisz természetes anyag, sok kutyakajában is vannak. Csak azt szerettem volna tudni, hogy mi az, amelyikben nincs mellékanyag, adalékanyag, ami árthatna neki.
2018. júl. 20. 14:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, de igen, a gyógynövény ártHAT a kutyának (embernek is), ha nem tudod, mire és hogyan hat, illetve hogyan kell adagolni. Ha gyógynövényt szeretnél a kutyádnak adni, azt okkal tedd, és kérdezz meg szakértőt, pl. a korábban linkelt Fitocanini oldal szakértőit. A bélflórát pedig szimplán gyógynövény nem, hanem pre- és probiotikus készítmények támogathatják, pl. kifejezetten kutyáknak is való és még gyógynövényes is az Em-Bio nevezetű készítmény.
2018. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!