Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tántott levest ehet a kutya?

Tántott levest ehet a kutya?

Figyelt kérdés
Tápjára szoktam rakni.
2018. júl. 20. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Tátott levest?
2018. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Zsír, fűszerek, só ne legyen benne. Így, "natúran" is csak 1,5-2 hetente max.
2018. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Rántott leves! Bocsi az elírásért
2018. júl. 20. 15:31
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
A szomszéd kutyáját akarod mérgezni? Érdemes mindennap otthon megmaradt moslékkal etetni, elég hamar tönkre lehet tenni a bélrendszerét. Miért utalnod ennyire azt a kutyát? Inkabb vitesd el a sintérrel, kevesebbet fog szenvedni.
2018. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
hát ha már azt szoktál rárakni akkor már mindegy :D am én is ezt adtam neki mikor sokat kellett neki pisilnie egy fertőzés miatt.mert vizet nem nagyon akart inni, és így megette a tápot is, hogy ráöntöttem.
2018. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Minőségi táppal etesd, ne moslékkal
2018. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Mi a f.ért kell folyton mindenkit fikázni, ha nem csak prémium szarral eteti a kutyáját? A kutyák imádnak egyes emberi étkeket, és kell nekik is a változatosság. Nyilván a kutyának nem köménnyel megrakva és agyonfűszerezve főzünk rántott levest. Mi baja lesz a tojásos víztől?

Én pl gyakran főzök nekik húslevest farhátból, nyilván nem úgy ízesítem, mintha magamnak szánnám. Imádják.

2018. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem valamilyen agyon tenyésztett kutya, akkor igen.
2018. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Az én kutyám mindent megeszik, bármit adok neki. Jobban szereti enni amit mi eszünk, mint a száraztápot.

Már 8 éves, de soha nem volt semmi baja a "mosléktól". Igaz, nem is egy kényes agyontenyésztett kutya, csak egy keverék korcs.

2018. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Josera tapot eszik a kutyam.

Sajnos csak ugy eszi meg ha van hozza keverve valami(Leves, rizs, majkrem, virsli...) magaban nem eszik meg semmilyen tapot.

2018. júl. 20. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!