Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Terápiás és mentő kutyának...

Terápiás és mentő kutyának egy keverék kutya is megfelelő?

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 07:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%
A válaszom a hetesnek szólt. (#9)
2018. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Akkor bocsi :D Nem néztem a százalékokat.
2018. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem foglak kijavítani. Jobb dolgom is van. Ha érdekel, majd utána nézel, annak is, hogy milyen kistestűeket használnak. Mert használnak. Csak azt kérném, hogy ha teljesen tájékozatlan vagy a mentőkutyás vizsgaszabályzatról, akkor ne beszélj róla! Pláne ne ekkora mellénnyel és önbizalommal!
2018. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%
Elég szánalmas vagy öcsém,itt pattogsz de nem mutatsz semmit.. :D Van baj. Pedig vártam,hogy megvilágosodhassak egy esetleges profi kutyakiképzőtől,vagy munkavizsgás mentőkutyagazditól. Csalódott vagyok :D
2018. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Beleszól minden szarba

Személyeskedik, fölényeskedik

Okoskodik


De semmi indoklást, semmi tudást nem mutat fel.


OMFG

2018. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnek igen. Nem zárja ki semmi. Mindkettőnél fontos, hogy egészséges legyen, most a terápiás szabályzatot jobban ismerem a mentőkutyásat régen olvastam.

A terápiáshoz kell keresni egy szervezetet aki foglalkozik ezzel, és ők végzik a kiképzést. Az egyes szervezeteknél más és más a belső szabályzat. Velük érdemes beszélni.

ami még egy "fontos" mindkét esetben nagyon meg kell nézetni az orvossal (és az életkorát is, főleg ha mentett kutya), hogy ne járjon úgy az ember, hogy 1-1,5-2 év a kiképzés és mire ki van képezve "nyugdíjazható" vannak olyan keverékek amelyek már 8-9 éves korukra nem akarnak dolgozni, de vannak akiknél várhatóan akár 12-13 éves korukig dolgozhatnak. Ilyen szempontból jobb konzultálni egy jó állatorvossal, hogy érdemes-e ebből a szempontból is belevágni, mert rengeteg munka, és ha utána 1-2 évet tud csak dolgozni akkor az "szívás" (magyarul megmondva). De ugyanez a szempont a mentő kutyáknál is megvan.

2018. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%
Igen
2019. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én menhelyi keverékem simán elmenne terápiás kutyának.
2019. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!