Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon furcsa lenne egy fiú...

Nagyon furcsa lenne egy fiú kutyának a Lexi nevet adni?

Figyelt kérdés
Ez a kedvenc nevem,de a fiú kutyusokkal jövök ki jobban és olyat is szeretnék. A kutyát nyilván nem zavarná, de ti mondjuk néznétek furcsán ha valaki így hívná a kan kutyáját?
2018. júl. 21. 13:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Végülis lehet az Alex becézése is.
2018. júl. 21. 13:37
 2/6 anonim ***** válasza:
hát mindenki azt hinné hogy lány kutya ha "bemutatnád" neki. ezen felül igen a kutyát nem zavarná nyilván. szóval ha téged nem zavar a sok kérdés meg furcsa tekintetek akkor nem gáz.
2018. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz az emberekkel. A


Az ismerősöm hívta Putyinnak a kutyáját, hát nézték is az emberek :D

2018. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha az tetszik, akkor add neki.

Nekem is rögtön az Alex ugrott be. Lehetne az a "hivatalos" neve, ami a papírjain szerepel, s a hívóneve a Lexi.

Semmi gond nincs vele.

2018. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első kutyám Alexandernek volt tk.zva de mi csak Lexi-nek hívtuk. A legtöbbeknek tetszett, és nemnagyon emlészek olyanra, hogy bárki furcsán nézett volna, vagy nagyon magyarázni kellett volna, hogy csak az Alexandert rövidítettük így.
2018. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kutyámat Rominak hívják. Fiú. Igazából Rómeó nevet kapta, de a kiskönyvébe is Romi van írva, és sosem szólítjuk Rómeónak, csak Rominak.

2 éves volt, mikor néztem kutyaneveket, és hivatalosan a Romi lány név!

Ledöbbentem mit ne mondjak :D de nem neveztem át természetesen, és sosem szóltak érte.

Szóval nyugodtan szerintem. Lehet több névnek is a becézése, ami alapból fiú név :)

2018. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!