Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol a határ a répából, és a...

Hol a határ a répából, és a görögdinnyéből?

Figyelt kérdés

Kiskora óta a kutyám él hal a nyers répáért. Mikor pucolom a nyulamnak ki sem felejthetem őt sem. Bármit megtesz, hogy kapjon belőle. Mikor egyszer volt egy komolyabb hasmenése, akkor kérdezte az állatorvos, hogy mit kap enni. Rendben találta az ételét, és akkor rákérdezett milyen jutalomfalatokat kap. Mikor meghallotta a nyers répát felcsillant a szeme, hogy ez nagyon jó, mert egészséges nekik nagyon! Azt mondta azt kaphat bármikor.

Azóta is kap majdnem napi szinten 2-3 kockát (van, hogy többet).

Végülis valami hasmenős vírus volt, hamar kilábaltunk belőle.

Viszont most nyáron rákattant a görögdinnyére. Ugyanolyan "jelenetet" rendez, mint a répáért. Abból nem kap napi szinten, és amikor kap, akkor is csak kis kockát mag nélkül.

Hol a határ ezekből?


2018. júl. 21. 23:06
 1/4 anonim válasza:

Szerintem amennyi lecsúszik a torkán.

Az én macskám él-hal a csemegeuborkáért.

2018. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
63%

Én macskám múltkor a rokongyerek leejtett fagyijat nyalta fel...


Szerintem ekkora mennyisegben nem baj. Ezt azert mondom, mert macska kajájában nehany répa vagy egész borsószem szokott lenni


Sőt, most eszembe jutott, hogy láttam pár videot youtubeon vegánoktól, akik vegán kutyakaját adtak a kutyusnak, vagy csak magában borsót (na ekkor mondtam hogy miafranc).


Küldjek linket a videóhoz :P?

2018. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy mennyiségben nem feltétlen jó, de amit te adsz neki az egyáltalán nem sok.
2018. júl. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kutyám a dinnyére,málnára,barackra kattant rá,ahányszor eszünk kap pár falatot.


Nem lesz semmi baja :)

2018. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!